bugün

Ciddi yorumlarinizi beklediğim üniversite ve bölümü. Şimdiden teşekkürler...

Edit:An itibari ile kazanmış olduğum üniversite ve bölüm. Allah utandirmasin.
Tınaztepe diye dağın başında bir yerde bulunan mühendislik fakültesinde bulunan bölümdür. Bölümü bilmem ama dokuz eylüle geleceksen dağ hayatını önceden yaşamanı tavsiye ederim. karşılaşacağın manzara galeridedir.
ilk girişimde tutturduğum okul. daha iyisini yapabilirim dedim ve 1 yıl daha çalışıp on eylül üniversitesi elektrik elektroniğe gittim.
Dersleri ciddi anlamda zor olan bölümdür. Serkan isimli muazzam bir hocaya da sahiptir.. zira kendini kilitleyen hocası da vardır fakülteye...
diğer dokuz eylül mühendisliklerinde olduğu gibi oldukça zorlar. okulu yedi senede bitirmek olağan karşılanır. kahrolsun bağzı egoist hocalar.
bir dokuz eylüllü olarak her bölümde olduğu gibi bu bölümde cidden zordur, en azından arkadaşlarımdan biliyorum.

tercihler bitti mi bitmedi mi tam bilmiyorum ama bölüm yüzde yüz ingilizce, yazacak arkadaşların aklında bulunsun. hem elektrik elektronik, hem ingilizce, hem dokuz eylül. yani siz bilirsiniz tabi *
güzel bölümdür. mezun olan ve başarılı kariyere sahip bir yakın akrabam vesilesiyle tanıdığım bölüm.