bugün

bir ego bombasıyla başa çıkmak demektir. cinsel açıdan son derece rahat oldukları için bir süre takılınıp, sıkılınca yol verilmedlidir.
(bkz: dr frankenstein)
Boğaz ağrısına kesin çözüm değildir.

Denedim geçmiyor aşkım.
Kriterlerim yüksektir ( evet doktorum).
Zoru başarmaktır.

Kudurun.

Haha kuduranlar olmuş adam bana ilk bölümünü söylemedi aq.

Ona rağmen sevdim.
Her genç kızın hayalidir.
Kudurduk bakalım.
erkeğin fakiri bir yere kadarda,

kızın fakiri makbulesi hiç çekilmez..
kalbi güzel olsun.
(bkz: we dont give a shit) ötede debelen.
sözlükten olmayacağı kesindir sözlükteki doktorlar ancak buraya stres atmaya kafa dağıtmaya eğlenmeye ulan ne acaip tipler var demeye gelirler buradaki kezolarin ucuz meme numaralarina karınları toktur, en vasat doktor için bile hadi şimdi desen sıra sana aylar sonra gelir. sen en iyisi buradaki işsiz muhendis atanamamis öğretmen bankacı dombili bilgisayarciyla fingirde sözlükteki doktorlar sana bir gömlek fazla gelir. haa dersen ki profesyonel yaklaşıyorum otelde görüşelim o zaman belki bir şansın olabilir.
kasıntılıktan ve egodan geçilmeyen başlık. bir doktorla sevgili olmak normaldir yahu. çünkü kendisine o zaman doktor kimliğiyle değil, insan gözüyle bakılıyor. ve ordan bakarsanız inanın baya normal.

meraklı biriyseniz sağlıkla ilgili sık konuşmalar dönebilir. sık sık eğlenceleri olur, hazırlanıp gidilir hareketli bir hayatınız olabilir. fakat mesleğindeki emeği, yorgunluğu siz de daima hissedersiniz. gidip onunla nöbet tutabilir, hastalarıyla tanışabilirsiniz. hatta onlara hediye, oyuncak alırken bulabilirsiniz kendinizi. bir sağlık problemi yaşarsanız kolayca halledilebilir olur.

bu kadar. gerisi ve buraya kadarki kısım bile kişinin kendisiyle ilgili çoğunlukla. ne bir artıdır, ne bir eksidir. kişisine göre mesleğinin hayatınızda nasıl şekilleneceği belli olur.

onun dışında sosyalliğimizin uyuşmadığı, kafaların uyuşmadığı ya da havasından geçilmeyen doktorlarla da karşılaşıldı. kendi hayatımızı hiç mahvetmeden gönderdik. anamızın karnından sizin gibi doktor sevgili diyerek doğmadık çünkü. sevgiyi ailemiz, çevremiz, kendimiz tarafından farklı şekillerde öğrendik.

ayrıca ün istiyorsam kendim edinirim, her kadın gibi.
Abuk subuk şeylere bilimsel açıklama yapmasıdır. Uyumasan bile bilmem ne hormonlarından bahseder. Sürekli ilaç önerir sana hastası gibi yaklaşır ve ekstra hassastır.
Mesleğine göre, maaşına göre, tipine, boyuna, kilosuna, duruşuna, gülüşüne, ortamına, kariyerine ve vs vs vs.

Bakarak erkek seçen kadınlar aşk ismi verilen uydurulmuş birşey ile erkekleri kandırarak elde ediyor ve hayatlarını zehir ediyor.

Bir tane kadın veya erkek te demiyor ki kardeşim ben onun kalbini sevdim diye.

Hep bir çıkar ilişkisi.
Saglik sorunlarım goz önüne alındığında aslında cok ihtiyacım olan bir sevgili mesleği.
Ancak insanlari kendi derdimle yormaya hakkımın olmadığını düşünüyorum.
Alçakgönüllü, efendi ya da hanim ise , sevgisini gösterebiliyor ve nerde ne konusacagini biliyor ise , ukalalık yapıp hayatınızı zindana cevirmeyecekse yapabilirsiniz. Bu diğer meslek dalları için de geçerlidir. Fakat doktorlar genellikle stresli bir iş yaptıkları ve okul okurken hafiften kafa gittiği için zor insan olurlar .
Var yapan arkadaşlar.
Ben artık sevgililik kurumuyla başa çıkamıyorum evlenecekse buyursun gelsin.
(bkz: hemşire sevgili)
Ya bu işin doktorlukla,öğretmenlikle,mühendislikle vs hiç alakası yok. insanları bu şekilde kategorize etmeyin. Karakter sahibi insanlarla görüşün.
Kendinizi şartlandırmayın ya da bir doktorla görüşüyorum diye saçma sapan havalara girmeyin. Statüye bakmıyor bu işler.
Aile hekimi mi? Kardiyolog mu? Pratisyen mi? Plastik cerrah mı? Psikiyatr mı?

Neden biraz daha spesifay etmiyorsun?
Gerek yok yav.
Aynı hastanede değilsen,her gün acaba hangi hemşireyle skişiyo paranoyasına düşülecek durumdur.
Fantezin doktorsa git kostum al, düz adamına giydir seviş, manyaah mısınız oolum
Doktor sevgili yapan sıradan normal bir kadın sayısı bir hayli fazlayken doktor sevgili yapan sıradan erkek görmedim.
Su sahip olduklari erkeklerle övünen kizlar kadar ezik tipler yok. Kiza bakiyorsun ne allah vergisi bir guzelligi var ne bakimli ne bir agirligi var ne akademik kariyeri var ne de spor yapacak gotu var ki fizigi olsun adamakilli ama yok kendini en iyi mevkiilerdeki (!) erkeklere layik goruyor ki o samimiyetsiz kiz ortaminda reklam yapabilsin. Benim gibi erkekler yer mi bunu asla yemez. Gidecek benim sevgilim iste bu sene suna biniyor kizim 1.95 mi ne yaninda kucucuk kaliyorumm ya da kizim bir cocuk var pilot aylik 50 bin lira maas aliyor pesimden kosuyor ama yuz vermiyoruuumgm. E peki sen kimsin sayin gotu kalkik hanimefendi? Ne olabildin de cocuk seninle ovunsun? Ben sana soyleyeyim mi senin bu kafayla neyinle ovunulecegini? O padisah sandigin denyonun abaza ortaminda soyle yattim burasini yaladim surasina vurdum diye kullanilip atilacaksin ha ben bu islerin kadiniyim diyorsan zaten sana hayat vurmus altta kalmalara devam opuyorum cok cok.
güncel Önemli Başlıklar