bugün

Tasarımı müthiş, giyimi rahat ayakkabılar üreten güzel firma.

Pek pahalı da değildir.
Harika ayakkabı markası. Evet.
Hayatta kokmayan abdestli ayakları kokutmayi başarabilmiş ayakkabidir . *
Eskiden cok kaliteli olup simdilerde pazar malina donen marka.
ayakkabı alacağınız zaman iki sefer düşünmeniz gereken ürünler satan firma. 250 tl verip aldığınız botun dikişleri 2 ayda patlar, gönderirsiniz ''kullanıcı hatası kardeş'' diye bi kağıtla ürünü geri gönderirler.sonra uyarmadı demeyin.
Güzelim ayakkabımı bok ettim bu gün işe giyip halt ettim.
Levi ve Denim tarafından tanıtımı yapılan yanlış hatırlamıyorsam geçmişi 1986 ya dayanan kaliteli bi markadır.
her markanın herşeyi alınmaz, pantolon, gomlek falan alınacak markadır.
1 hafta önce paraya kıyıp ayakkabısını aldım. Şimdilik memnunum, alın bence gayet şık ve kaliteli şeyler üretiyorlar.
Pantolon olarak uzun süredir tercih ettiğim marka.

Bir pantolona 170 tl vereceğiniz zamanlar geldiğinde gözünüz kapalı
Alın, giyin yıkayın, yıkayın giyin
Doğru düzgün ütü bile istemiyor.

Yani birkere değerini verin sonra sizi pek üzmüyor.
Flo sayesinde marka olan bok. Şimdi poşet gibi ayakkabılar yapıyor.

Flo şimdi lumberjack e yöneldi o da eski dockers performansıyla yürüyor. ilerde o da bozacak.
ayakkabi ve botlari cok saglam olan marka. pantolon ve gomlegini kullanmadim lakin botlari ve ayakkabilari cok saglamdir...
Kemerleri kaliteli olan markadır.
kaliteli pantolonları olan marka. siyah slim fit pantolonunu 1 senedir ara ara giyiyorum. en ufak bir renk solması dahi olmadı.
Pantolonları kaliteli olan marka.
giy yıka giy yıka şeklinde umursamadan giymek üzere alınacak derin anlamlar yüklenmemesi gereken markadır. 80 tl'ye gömlek alıyorsun bir calvin klein olmayacak herhalde değil mi ?

not: bende de var. aşağılamak için yazmadım.
bim e gelsede alsam dediğim marka.
çanta ceket ve botuna yükleneceğim marka.
sağlamdır aldığı parayı hak eder.
yanında bir de "by gendi" yazarsa taş gibi alman pabuç markası
levi's ile distribitörü aynı herhalde.
birini görünce öbürünü görmemek imkansız.
en az pantolonları kadar güzel gömlekleri olan erkek giyim markası. bir kaç yıl öncesine kadar bayan ürünleride bulunmaktaydı. aynı zamanda levi's le kardeş firmadır.
ayakkabıları şık ama kalitesizdir.
ayakkabıları sade ama şıktır.
pantolonları güzel ama ayakkabıları da bir o kadar sıradan modellerden oluşan giyim markası.
gömleğine kurban olduğum markadır. kullanılmaya başlandıktan sonra diğer marka gömlek pantolonlar tuhaf gelmeye başlar, alışkanlık yapar. outlet mağazalarında indirimleri kovalanmalıdır.