bugün

Yakın bir dostum fark edilmek için fark yaratacaksın derdi. ne var ki o da diğerlerinden farksız biriydi. hatta o kadar ki, kendi söylediği cümlenin içini dolduramayacak kadar sıradan. hikmetin yakın dostumda değil bende olduğunu idrak ettim sonraları. Onun yarattığı fark yoktu aslında. farkındalık düzeyi yüksek bir ben vardım o kadar. herkesin bir yeteneği vardır elbet ve benimki de insanlar fark yaratmasalar da fark edebilmemdi galiba. Spontane gelişen bir olay sonrasında, yakın dostumun bana yönelttiği 'fark ettin mi?' sorusuyla, başından beri burnumun dibinde olan, göz önünde saklanan başka bir gerçeğin tüm çıplaklığıyla önümde durduğunu fark ettim. O sorunun cevabı olmamasına rağmen fark ettim dedim. Çünkü asıl gerçeği fark etmiştim. aslında o dostla pek de yakın olmadığımız gerçeğini!*
Yakın dostumun(!) yakın olmadığını göremeyen ben, Yığınların arasındaki farksızları algılayan benden daha farksız değil. Zaten farklı olsa da önemli değil. Aslında bu başlık altında önemli olan ben değil. Sen! ve sen ki, kendisinden beklenen duruşu sergileme gücüne vâkıf olma yetisini sergileme kudretini bünyesinde barındırdığı şüpheli yazar. Benim seni fark etmem seni şımartmasın. sen hala bu sözlükte bir hiçsin. neslinin sırtına yüklemiş olduğu yükün ağırlığı altında ezilmeyi bir kenara bırakıp bırakmayacağı meçhul bir yazardan ibaretsin. Acınası vaziyetini tersine çevirecek hamleyi yapma asaleti var mı sende? Gerçekten de bir gün karşıma çıktığın entry ile gözlerimi yaşarttığın vakit, kimlik edasıyla arka cebinden çıkardığın karmada haşmetmeab yazabilir mi? yoksa 'herkes aynıyken biz farklıydık, şimdi herkes fark peşinde biz gene aynıyız' tarzı bir söylemle kendini avutaraktan, zaman içinde kayda değer hiç bir şey yapmadan aramızdan yitip gidecek misin?
(bkz: hoşgeldin)
8. nesil yazar hoşgelmiş. ne getirdin çok acıktım valla.
sol frame'de nickini bir anda görünce şaşırtan yazar.

ne yazarı lan. yazar mazar değil. ben de değilim. ama altın kalpli bir insan. onu düşündüğüm zaman istemsiz bir gülümseme oluşuyor suratımda... anlatım yeterli sanırım... *
sıcakkanlı, hoşsohbet yeni bir sekizinci nesil yazar. (bkz: #12622851) bebekten yağ çıkarmayı bilen yazar. ayrıca da sadizme ilgisi olduğunu söylüyor. * *
şahsımla uzun uzun özelden konuşurken kızlardan nefret ettiği beyanıyla gay olduğu sanrısına kapıldığım, şok edici gerçeğini ise sonradan öğrendiğim, tatlı cici böyle imbat tadında sözlük yazarımız.
nickaltına entry girmeden önce neymiş ne ifade eder diye araştırma yapmayı sevsem de hakkında pek bir şey bulamadığım yazar.
kasiotes nautiloi: teleutaies genies axion thalassinon (kasiots nautilio: en yeni nesil axion deniz mahsülleri) kitabı hayranı
ya da (bkz: komnenos hanedanı) soyundan(1081 - 1185 arası bizans'ı yöneten hanedan) geldiğini tahmin ettiğim yazar kişi.
yannis adında hayali bir arkadaşı olduğu söylentisi bizi 2. şıkka iter. hoş gelmiş.
iyi bir yazar.
daha önemlisi iyi bir insan.
ilgili yazardır, gece gece bir dostunun derdi için uğraşır hatta.

sevilesi candır..
tanışmak istediğim yazardır.
uyumayan güzel...

uyutamıyoruz efendim, gece oluyor sabah oluyor uyumuyor.

tanımını da yapalım da subjektif olmayalım. bir şeyler yazarsınız, o gelir hayır öyle değil böyle der. siz "de get ordan sen ne bilin" ki dersiniz, kabuğuna çekilir de söyler gene yanlış olduğunuzu. siz yazarken o ordan söyler durur, susar diye beklersiniz, sussa içinden söyledikleri tüylerinizi ürpertir, bilirsiniz ki ruhunuzla devam etmektedir diyaloğu.

öyle yazardır işte. benim için bir yazardan çok daha fazlası olmuştur şu kısa sürede. şu sözlükteki en derin insandır, böyle bir hassas yürek bu zamanda çok az rastlanan bir hazinedir.

sana denk gelmişim iyi ki uykusuz. ama insanlar hakkında yaptığım genellemeleri senin yüzünden değiştiremem affet beni...sen insanların ortalamasını yükseltemezsin gözümde.

insanlara iyinin ne olduğunu göster diye yeryüzüne gönderilmiş bir melek olduğun için...
çok ilgili ve dikkatli bir yazar. titiz olması ise bonusdur.

(bkz: beslenir ki bu)
(#12777288) tam adamını bulmuşsun valla. * eğlenceli birine benziyor. hoşgelmiş.
geçmiş olsun deme nezaketinde bulunmuş iyi niyetli kibar yazar.hoşgelmiş .
edit: pırlanta gibi de bir kalbi var.
edüt: şimdiden özledim kendisini, habuki dün konuştuk en son.
bu yazar var ya bu yazar çok düşüncesiz ya.

not: şaka şaka, pırlanta gibi kalbi var, bir o kadar da ilgilidir kendisi.

not 2: beni benzettiği yazarı da yeni farkettim, hiç bir bağlantım yok kendisiyle, ileride olabilir tabi.
aniden ısındığım yazar. iyi oldu çok da güzel oldu.
"abi" diyenlerin en güzeli yazar(dı)

sildirmiş gitmiş kendisini. aşk olsun çocuk sana, bana hangi nesilden hangi yazar kişisi "canım abicim" diye başlayan mesajlar yazar şimdi.

zaten sevenim bir buçuktu. biri gitti kalan sağlar bir eder mi?
artık yazmayacağına üzüldüğüm, en güzel dileklerimi yolladığım yazar.
kendini sevdirip sonra 'gidiyoree ben.' diyen yazar.şimdi kime baskı yapıcam ben 'soru sor bana, soru sor' diye ha?
üzdün lan!çok üzdün hem de!
bekliyorum seni çabuk dön yiğidim!swh.
öptüm çok lan!
ruh halimi iyi çözümlemiş, fakat bunu kendisine belirtemediğim, okur mu bilinmez ama teşekkür ettiğim yazar.
kendisini tanıdığımı iddia ediyor, tanımam gibi ama tanıya da bilirim.*
ayrıca dün kayıtlı olmayan numaradan gelen ''selam chucky2 beni hatırladın mı?'' mesajına ''a-ha dekeo sen misin?'' diye cevap verip, ardından gelen ''dekeo kim ya?'' mesajıyla çok çok rezil olmama dolaylı da olsa sebebiyet vermiş yazardır.
sahi kimsin sen ya? * bir de demezsem içimde kalır matematik çalışmayı ihmal etme yazarı.*
yazarlığını tekrardan açtırmış, tekrar sefalar getirmiştir. sözlükle arasında stockholm sendromu tarzı bir ilişki var.*
yaklaşık 2 yıldır tanıdığım yazar dosttur candır o. alıngandır da ilk tanığım zamanlarda en ufak bir deli lafıma alınıp beni bu yüzden sevmeyen yazardır hoş gelmiş diyemicem çünkü ben ondan sonra geldim ama onun sayesinde hoş buldum.
kişi analizinden anlayan hoş sohbet yazar.
bence canı sıkılıyor la bunun yazarı. * *
ve de duygularımla oynamıştır, ''hani yılmazı msnden silceğdin beni arayacağdın'' yazarı.
canının sıkılmasına çözüm de buldum şu an.aç matematik çöz lan, ''çarpanlara ayırma sendin aşkım.'' bu da bir bakış açısı tabi.* *
uzun zamandır matematik çalışmadığını düşünmeme sebebiyet veren yazar, 8. nesil olabilir, olmayabilir de.zaten tüm mesele de bu değil mi a dostlar, olmak ya da olmamak.
* bu da benim repliğim oldu sanırım.

-selam çakiiki nasılsın?
+iyidir, ders çalış.

-çakiiki saat kaç?
+bilmem bakayım ama sen ders çalış.

tüm bu konuşmalar hayal ürünüdür, gerçek kişi ve kurumlarla ilgisi yoktur.
lan şaka bir yana da ders çalış ha yazarı. çok çok sevilir kendisi tarafımdan.dekeom benim.* *
morrissey-let me kiss you gibi harika bir şarkıyla tanışmamı sağlayan yazardır.