bugün

Urfalı bir rapçi arkadaş.
Arabesk rapin insan üzerindeki etkileri açısından incelenmesi gereken bir organizmadır kendisi.

Ulan çok komik tipe benziyor aslında. bi izleyin hele.

https://youtu.be/iR81prOrl8o
(bkz: isotçu)
Dincere bak çoluk çocuk babası amk isotcusu ahahahhahahaha.
heijan ile karşılıklı dissleri çok komik vallaha adamın morali yerine geliyor...
Adamın konuşmasından tam olarak anladığım;Hav hav hav.
Bu arada disste ana bacı kullanmışsın ulam hıırremi sende kullanmışsın.
Sana daha diss atmıyorum .. seni sikiyorum
(bkz: kürt lütfen)
marda tonne tefekardo eksemi hırrıme.

beni vurmak için böyle bir ... lazım böyle de bir ... lazım ki onları birbirine çakıştırayım.
türkiyenin yetiştirdiği en büyük sanatçılardan... yeni albümlerini ve diss açıklamalarını bekliyoruz..
dön bohtunuz amuna goyam bugün koktunuz, la siktir git sükerim sizi yarra bah hele
--dj dikkat
insanı güldüren dj. Rapi bırakmış herhalde ama umarım geri döner. Puh amına çaktığım deyişine hayranım hahaha.
Hayranıyım.
(bkz: isot)
(bkz: malum ırk)
En sevdiyim dj.
Kürt değil zazadır.
küfürden başka bilmeyen beyinsiz keko.
heijan'a sana daha diss atmıyorum, seni *** diyerek kahkaha atmamı sağlayan bir üstad.
hayatımın sonuna kadar gülebileceğim videonun sahibidir.
disste diyor ki niye ana bacı yapmışın amına koyum(1) sende ana bacı yapmışın dinle amına koyum (2) disste diyor ki anneler melektir annelere küfür edilmez ama ana bacı dis atıyon amına koyum(3) ne ayaksın gevşek dissini dinle amına koyum (4) yarram gibi olmuş...
heijan gevşeğine çakıştırıp tekme tokat yapıştıran üstad. en nadide sözlerinden kuble bırakayım buraya.
"mardatonni defarkendo ekserri hıreemi."
üstad beee.
Kürdistan diye şarkısı vardır yalnız ona göre sevin

Not:belki de onun değildir bilmiyorum birisi dj dikkat deyip yazmış olabilir.
Zafer işareti yaparak gezen PKK hayranı bir it. Evet
sıradan urfalı pkk yandaşı isotçunun tekidir ibne.