bugün

milletin ağız kokusunu çeken bayanlardır. Bıktık be.
Gitmem yeminliyim .Askerde bunlardan biri çürük azı dişimi çekerken kerpeteni kaydırıp üstteki sağlam dişimi kırmıştı .
Sırf rapor alabilmek için diş çektirmeye gitmiştim.kadın diş etime iğne yaptı ama diş etim uyuşmamıştı kadına dedim “diş etim uyuşmadı ki nasıl çekeceksin" o da “yok yok sana öyle geliyodur" diyip çekti bana inanmadı, resmen kasaplar bi daha da asla adımımı atmam.
elleri hafif ve terbiyeli hastaya iyi davranan bayanlardır. en iyi doktor bunlar bu ülke de zaten.
dis cekmeye degilde genelde kanal tedavisi yada dolgu islerini titizlikle yaparlar .
ellerinin çok ağır olduğunu ve hastaların canlarını çok yaktıklarını duymuştum.
yaptıkları iş çok pistir, umarsız oldukları da kesin.

psikopat olmaları da ihtimal dahilinde...
Milletin agiz kokusunu cekmek zorunda olan bayanlardir. Lan sen discisin ne kokusu cekecektin ya.
%90'ının götü kalkmıştır. Saygı gibi bir şeyden anlamazlar.

Fahişe eda..
dr ünvanları vardır.hayvan gibi puanla girmişlerdir bölüme.dişçi olanlar 2yıllık teknisyenlerdir.
vurduruyordur.
sayisalda ilk 15 bin siralamaya sahiptirler. tkhk tarafindan verilen yaka kartinda doktor yazmaktadir. oyle tm den vasat bi siralama ile avukatlik vb bolume girenler bok atmadan once kendine baksin.bu kisi fizik kimya cozerek gelmis bu yere deyip saygi duysun anca.
dişlerimi emanet etmeyeceğim bayanlardır. erkek diş hekimlerini tercih ediyorum. bir kere kadın diş hekimine diş çektirdim. o dişin köküyle 10 sene yaşamak zorunda kaldım.
Bunlar güzel oluyor.
Bayan değil kanırtan kadın. Kanırtarak diş çekiyorlar.
Kadin diş hekimine güvenmem ve gitmem. Sebebini bilmiyorum.
Sözlükte yanlış dişi çekip, "ay pardum." diyen kadın diş hekimleri olduğuna dair rivayetler var. Bilgisi yeni geldi.
güncel Önemli Başlıklar