bugün

Farsça kökenli olup başka, öbür anlamındaki sıfat.. bir de örnek verip 90 karakteri tamamlayalım madem: entry girmeden önce lütfen diğer entry'lere bir göz atınız, tekrarlardan kaçınınız *
istatistikler butonuna tıklandığında 11. sırada görülen ve karşısında daima "0"* yazan sözlük hedehödüsü.
an itibariyle sozlugun "istatistik" kısmında var boyle bir şey,karşısında "0" yazıyor. ne oldugunu cozemedim tam. "orda yazılanlardan başka şeylere yerimiz yoktur" demek istiyor olabilirler.tabi .
açıklanmasını istediğimiz ne idüğü belirsiz istatistik kategorisi. ben "diğer" olmak istiyorum şahsen.
diğer istatistiklerden * farklı olarak bir artamamış hede, hödö...
sözlüğe katılacak ilk uzaylı yazar ile sayısal değerinin 0'dan(Sıfır) 1'e(bir)tekamül etmesi beklenen istatistik hedesi.
(bkz: other)
(bkz: otherkilestirme)
anketlerin sonuncu şıkkıdır genelde.

e)diğer
ne hede nede hödö olmayan *, kanımca zall'ın bize felsefe yaparaktan 'bilinmeyen' şeklinde bir mesaj vermeye çalıştığı belirteçtir.
sözlükte sıfır adet bulunan istatistik şeysi.
akıbeti çözümlenememiş kara deliğe girmiş entry, yazar. ya da;
darbe ile görevden alınmış moderatör.
ne idüğü belirsizlik.
yaklaşık 5 yıldır istatistik bölümünde yanında 0 yazan bir şey.

kontejan açığı varsa ben girebilirim.
Diğerlerini yok saymaktır bence hepimiz diğeriz hepimiz bilmemneyiz * diye toplanıp eylem filan yapalım. *
istatistiklerin ilk oluşturulduğu zaman mutlaka lazım olur diyerek yapılmış sınıflandırma.
heyhat öyle düşünülmüş ama hiç kullanıldığı görülmemiştir.
"lazım olur hacım yaz diğer" diyerek açan kişi dahi ne işe yarayacağını bilmemektedir.
sözlük istasiklerinde 0 değeri gösteren şeydir. allah aşkına 1 olması için neler olması gerekiyor?
feyste mesajların arkadaşların dışında daha önce mesajlaşmamış oldugun insanların mesajının geldigi kutucuk.bilmem kaç gündür sevgil,imden ayrıyım.her an buraya girip mesajlara bakıyom.yeni birisi olsun diye degil ne biliyim böyle bi mesaj atan falan yok ya belki bi umut azcık pohpohlarım bi yerlerimi diye.ama hala yok *
sözlük istatistiklerinde görülür. 0 ın değişmesi halinde, görülmesi gereken onikinci Nesil diğer.
Face’te yabancilardan gelen mesaj kutusunun adıdır. Nasıl cesaret var la, sen nasıl tanimadigin birine slm mesaji yollayabiliyorsun pezevenk?
istatistikler bölümünde 12. sırada yazan ve daima 0 olan gereksiz şey.
Facebook'ta arkadas olmayanların yolladiklari mesajlarin dustugu mesaj kutusu.

Ne ilginc mesajlar geliyor ne insanlar var arkadaş ya hu dedirtiyor insana.

http://m.uludagsozluk.com.../#PhotoSwipe1419961640375
ingilizlere göre istatistikler yalan söylemez,amerikalılara göre yalancılar istatistik kullanır.biz türkler gerçeğin peşindeyiz.
istatistikler kısmında geçen 1 mensubu bulunan şey. Nedir necidir hükmü nedir bilinmez. Çok merak ettim şimdi.
genelde yanında parantez içinde lütfen belirtiniz yazısı olan kelime.