bugün

görsel
Bir yulaflı kahvaltı da benden o halde. Ama ben diyet demiyorum çünkü galiba seviyorum bu kahvaltıyı.

Yarım çay bardağı süt
Yarım çay bardağı su
3 yemek kaşığı yulaf
Bunları kaynatıyoruz.

1 tatlı kaşığı Chia Tohumu
1 tatlı kaşığı keten tohumu
1 çay kaşığı tarçın
Yarım muz
4 adet çiğ badem
2 tatlı kaşığı fıstık ezmesi ( içinde bal var tabii ki ben yaptım)
Bunlar da üstüne.

Gördüğünüz gibi içinde yok yok. Hafif Spordan sonra dünyanın en güzel kahvaltısı oluyor. Valla bak. Deneyin. Sporsuz olmaz ama.

Ipıslak Havlu ve şipil şipil ter ile.
Canim cok cok cok izmir bombasi cekti, su icip uyuyacağim hüü.
Deyzelere bak yaaa akşam akşam aç galmışlar kıyamam hahaha hahahaha.
Girişine kantar koyulması gereken platform. Evet.
samsung health uygulamasını kullanması gereken yazarların platformudur. kalori alma-verme miktarnı hesaplayarak çok rahat kilo verebilirsiniz.
Yarın bir kısır partisi yapalım da tanışalım arkadaşlar. Daha dayanışık olur.
Ben "ayh su içsem yarıyor şekerim" diyenler ile dayanışmam. Delikanlı gibi 5 pide gömdüm kilo aldım diyenlere destek olurum.
diyet yapmak hatadır. diyet değil ''sağlıklı beslenme''. şöyle diyebiliriz fazla kilolarınızdan kurtulmak için beslenmenizi sıfır şeker tuz un tatlı yaparsanız bunu sadece bir süre devam ettirir, sonra canınıza tak eder ve tatlı tuzlu hamur ne varsa abanırsınız. sonra 5 kilo verdiyseniz gelsin 10 kilo. onun yerine canınız ne istiyorsa abartmadan yiyin, sağlıklı beslenme alışkanlığı edinin. yani kahvaltıda saçma sapan yulaf ve süt yapacağınıza düzgünce yeşillik ve yumurta yedikten sonra poponuzu kaldırıp iki spor yapın ve değişimi keyifle izleyin.
Artik tombikto olmak istemiyorum huuu. Neyse beni de katın.
yazın beni de dayanışma içerisinde olalım.