bugün

2006 dünya kupasında güney kore milli takımının başında olan hollandalı teknik adam.
aynı zamanda 1994 dünya kupasinda amerikada ve euro2000de hollandayı çalıştıran teknik direktör
zenit saint petersburgun teknik direktörü
Fatih Tekke yi turkiyeden koparan sahsiyet
ismi bir garip teknik direktor. lakabi da big' tir simdi bunun. *
(bkz: ya ğımın avukatı)
(bkz: serbest çağrışım)
fatıh tekkeyı genelde yedek bekleten teknik direktör.
(bkz: dik al bok at)
bizim memleketteki karşılığı y.rrak hasan olabilecek bir isim.
soyadına uyuz olduğumdan dolayı hiç sevmediğim, sevemediğim teknik adam.
fakat kariyeri başarılar ile doludur, bu bakımdan saygı duyulasıdır.
ocak 2010 dan itibaren belçika milli futbol takımını 2 yıl boyunca yönetecektir. bu sırada zenit i de yönetmeye devam edecektir.
zenit petersburg takımındaki görevinden ayrılan ve belçika milli takımı'nda 2010 yılı itibariyle göreve başlaması düşünülürken bu tarih daha erkene çekilen, ilk sınavını milli takımımız karşısında verecek olan teknik adam, kurt hoca.
yardımcısı ise marc wilmots olacak.
yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
dick Hollandaca'dan yapılabilecek serbest çağrışımla şişman-kalın demektir; advocaat ise Hollandaca'da çağrışıma gerek kalmadan avukat anlamına geldiği kesin bir dille söylenebilir. Karakteri hakkında yorum yapmaktan tenzih ederim kendimi, ne mal olduğu zaten dillendirilmektedir ! *
gün itibarı ile alkmaar ile anlaşmıştır.
kolpa iddaacılara fena halde takmış yazardır.
futbol damarlarına kadar işlemiş bir yazar. bütün pozisyonlar hakkında başlıklar açıyor hiç üşenmeden.
son entrylerinden sonra düşüncem;

mahalle maçları özleminden yanıp tutuşan yazardır..
'+ ya ben mehmet'ten ayrıldım.
- eeee?
+ şimdilerde canberk'le çıkıyorum.
- eeee?
+ ne eeee si?
- eeee?'

absürd komedi üstadı galiba kendisi. bu tarza bayılırım. saygılarımı iletmek istediğim yazardır.
hoş sohbet bir yazar. aykırı olması ve bir çizgisinin olması güzel. izliyoruz efenim.
SaveAfterLoaD ı fena kızdırmış beddua almış yazar.
geçmiş olsun dediğim yazar.
(#7637050) entrynin sahibi.
`http://fizy.com/s/1ai6rp`
isminden dolayı her türlü dalga geçilmeyi hakeden ama başarılı sayılabilecek hollandalı teknik adam.
güncel Önemli Başlıklar