bugün

tabikide layne staley.
Freedie Mercury, Amy Winehouse, Tupac, Ronnie James dio... O kadar çok var ki ama kapanışta ani bir şekilde Azer Bülbül deyip Osmanlının gerileme dönemi gibi düşüşe geçerek akıl oyunları yapmak ve kafa karıştırmak isterim.
(bkz: bb king)
Ülkemizde Zeki Müren, barış Manço, Ali Ekber çiçek.
Zeki Müren, barış akarsu, Müslüm Gürses, cem karaca, emel sayın, Kamuran akkor, Bergen, muazzez Ersoy, Neşet Ertaş, aşık veysel, aşık Mahzuni Şerif, kazım koyuncu, erkin koray Murat Göğebakan.
Aklıma geldikçe ekleyeceğim.
Barış Akarsu.
Ahmet Kaya Barış Manço ...
Cem Karaca ve Barış Manço tabi ki öncelikle.

Dikkat edin, Cem ve Barış abiden bir haber nesil geliyor. Lütfen öğretin küçüklerimize bu güzel insanlarımızı.
ustalardan cem karaca hariç hepsini canlı dinleme şerefine nail oldum, cem karaca'yı da izlemek isterdim canlı.
Ses için:

(bkz: cem karaca)
(bkz: amy winehouse)

Ve görsel şov için
(bkz: michael jackson)
Sezen aksu. Zira Kendisi sesi öldü diye sahneleri bıraktı. Ajda pekkan ablası hala sahnelerde ama ?
Bir zeki muren canli dinlemek isterdim. Çünkü , gözlerin doğuyor gecelerime şarkısını kimse onun kadar güzel söyleyemedi.
müslüm gürses’tir.

cennete gidersem isteyeceğim ilk şeyler arasında gülhane konserini yaşamam olacak.
barış manço'yu bir 19 mayıs konserinde bursa'da canlı izlemiştim. michael jackson konserini maçka parkından dinlemiştim. şanslı bir nesiliz fırsatınız olursa sezen aksu'yu, nilüfer'i, erol evgin'i falan dinleyin.
Atatürk yazmış biri Atatürk konser mi veriyordu abi?
herkes yazılması gerekeni yazmış benim yazmama gerek yok zaten .
Barış Manço, Barış Akarsu, Kazım Koyucu bu üç insanın konserine tekrar tekrar bıkmadan gitmek isterdim.
Ahmet Kaya
Cem Karaca
Neşet Ertaş
Safiye Ayla.
(bkz: ahmet kaya)
(bkz: müslüm gürses)
bilal-i habeşi!

zaten günde beş vakit gidiliyor.
Ajda Pekkan.
Barış manço, cem karaca...
freddie mercury nin çakması zaten piyasada o yüzden bunu es geçiyorum. o yüzden zeki müren, cem karaca ve barış mançodan yana kullanıyorum oy hakkımı.
Dalida. bir sanatçı sesi ve hareketleriyle şarkının anlamını ve duygusunu bu kadar verebilir dediğim nadir sanatçılardan. Keşke intihar etmeseydi de yaşasaydı güzel dalida.
net , Kazım Koyuncu
güncel Önemli Başlıklar