bugün

Ziyaaa!
game of thrones da ne ki? haheyt, 10 kişiyi genelde aşmayan buram buram yapmacıklık kokan savaş sahneleriyle dünyanın vazgeçilmezi olmayı başarır tabii ki.
görsel
hatalı bilgi verilen haberdir. 1 katrilyar olması lazım.
amk ben türk olduğum halde bir kere bile izlemedim!
Dünya Türk'ün gücünü görüyor içimizdeki Ermeniler rahatsız. Evet.
Amk the walking dead gibi got gibi prison break gibi diziler dahi 150 200m izleyici ile devam ediyor. Siz hayırdır asdgafags.
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
görsel
uranüs'den de çekseydi nereden baksan 5-6 milyarı bulurdu.
herhalde yayınlandığı ulkelerdeki insanların hepsi bu diziyi izliyor olmalı ki o zaman bile 1 milyara ulaşamıyor. Bir aciklasinlar 1 milyar kişiyi.
(bkz: say ulan)
diriliş ertuğrulu tüm bölümlerini toplasan yine okadar izlenmemiştir.
ya yalan söylemek günah değil mi amk? bu ibneler ya müslüman değil ya da cehenneme kombine almak istiyorlar.
sınırlarımız neden hala genişlemedi, kanuni dönemindeki yüzölçüme ulaşmadı diye düşündürendir.

diziyi mi beğenmediler acaba?
yok anasının .mı ya.
Ak Gezenlerin "OĞUZ" gibi yüce bir kavramı dahi kendi çıkarlarına nasıl alet edip devşirmeye çalıştığını , bokunu çıkardığını güzel yansıtan yapımdır.
En çok izleyen, en hayranı olan kitle de aslında bizzat OĞUZLARIN direkt olarak düşmanı olan kitlelerin bugün yaşayan torunlarıdır!!!

Bugün Atatürk'e küfür eden kitlenin 1000 sene sonra çıkıp siyasi çıraları gereği ATATÜRK dizileri çekip bunu kendi siyasi emellerine alet etmesi gibidir.
görsel
birde tarihimizi öğreniyoruz diyen cahiller var. çok gülüyorum ya. swh

Allah bizi böyle bir zorlu coğrafyada zorlu yaşam şartları altında yaratmış. ama biraz yüzümüz gülsün diyede bu cahilleri vermiş herhalde...
(bkz: Oğuz kökenli halklar)
başlığı okuduktan sonra ;
https://www.youtube.com/watch?v=OCU64JPE1lw
On yüz bin milyon diyenlerin olduğu izleyici sayısıdır.
Adam gibi adam dizinin izlenmesidir. Kefereleri korkutur. Evet.
Çinde yayınlanıyor zaar.
görsel

Çin'de değil 173 ülkede izleniyor. Evet.
Haklılardır .