bugün

çok beğenerek aldığım fakat alalı bir yıl dahi olmamışken kordonu kopan, kopan kordonun 70-90 lira aralığında olduğunu öğrendiğim ve işin kötüsü yeni kordon alsam bile 3-4 ayda tekrar aynı sorunu yaşayabileceğimi öğrendiğim dandik saat markasıdır. meğer bu konuda sorun yaşayan ben değilmişim. forumlardan yazılanlara baktıktan sonra dandik bir saat olduğunu kesin olarak kanaat getirdim. tipine aldanıpta almamak gerekir.
2 senedir aralıksız kolumdan çıkarmadan kullandığım kaliteli saat markası. kordonu orjinal deridir kopması için bayağı zorlamak gerekir. camı mineraldir, safir olmasada iyidir kolay çizilmez.
cool bir saattir. sağlamdır. siyahi fenadir.
550 liraya aldığım muhteşem saattir. Hem spor durur hemde takıldığı bileği dolduran bir saat.
Moda kürtlerinin tercihidir, saat seikodur zira.
Dieselin pantolonunu gömleğini giyin, tissot fossil saat takın. Pantoloncunun saati mı takılır. Herkes kendi işini yapsın.
14 şubatta 600 liraya girecek olandır. geçmiş olsun. hakkınızı helal edin.
(bkz: fossil) tarafından üretilen saatlerdir.
saat markası değildir. saatlerini başka markalara ürettirir. ayrıca saat dediğin seiko'dur.*
Kordon problemini markadan vazgeçene kadar yaşayacağınız saatelerdir. Kordon değiştirmekten bıktım. Yalnız bu bayan saatlerini epey küçük yapıyorlar. Unisex tiplerini tercih etmek lazım.
Müşterilerine pek fazla saygısı olduğunu düşünmediğim firma. 2 ay önce 1000 tl üzerinde bir fiyata satın aldığım saatin şu sıralar 600 tl satıldığını gördüm can sıkıcı bir durum.
Fakirler bilmez denen saat markasıdır... Pahalı ve gösterişlidir.
Taş gibi saattir. Kalitelidir.
Babamın ve benim favori saat markadır. Kaliteli ve dayanıklıdır.
şurada başka sitelerde en iyi ihtimalle 300 - 400 liraya bulabileceğiniz diesel siyah erkek saatini 135 e alabilirsiniz lakin neden bu kadar ucuz amk acep ? yani alıcam ama çok ucuz diesel için. bu sefer de alamıyorum bilen biri güvenilirdir abi al desin de alıyım aq *

http://www.saatisaat.com/...ath=79&product_id=344
elime para geçtiği an dz1371 modelini alacağım markadır. biraz ağırdır ancak ağır olduğu kadar güzeldir de. kaba saat sevenler için tavsiye ederim.
Aksesuar takmaktan nefret eden şahsıma bile saat taktırmış markadır. Modelleri gerçekten marjinal.
Saat, saat markasından alınır. Moda markadan saatçi öi olur.

Seiko olur, citizen olur, hislon olur....vb.
Hugo boss saatleri daha kaliteli ve şık.
Herkes isadami olmus ben hala casio kullaniyorum. Yerli dizi izlemiyorum ondan sanirim.