bugün

avrupa yakası adlı dizide arasıra gözüken, son günlerde göğsünü yakmasıyla ekranlarda çok sık görmeye başladığımız, avrupai havası olan güzel manken
Avusturalya doğumlu olup orada büyüyen ana dilim ingilizce diyerek Hollywood'a kapak atmaya çalışırken bu iş için devletten maddi yardım bekleyen bağyan.
insanın didim didim edesi gelen bir türk vatandaşı. * *
4-5 ay önce memem yandı memem yandı diyerek memesini görmeyenin kalmadığı alman aksanlı turk vatandaşı.
göründüğü kadarıyla yanmış haliyle bile memesinin o kısmı güzeldi. * *
tgrt de spor haberi sundugu gorulunce dehsete dusulen kişi. kadın turkce konusamıyor zira, tutup spiker yapmıslar.
yamuk türkçesi yıllarca türkiye de yaşamasına rağmen, bir türlü düzgün konuşamayan * suna yıldızoğlu nun türkçesinden daha sempatiktir .güzel de bir kızcağızdır.biraz fazla heyecanlı olsa gerek.
boxer okurları tarafından "türkiye'de yaşayan en seksi kadın" seçilmiş, yanık bağırlı ve delik sesli kişi.
taş hatunlardan. ayrıca çok güzel gülüyor. *
her fırsatta quentin tarantino'yla seviştiğini belirten kimsedir kendileri. orada neler oluyor programnın reklam arasında şahit olduğum bir diyaloğunu paylaşıyım sizinle:

-ay bana sarkıyo bide ahhahah. yane ben quentin tarantino'yla ilişki yaşıyorum sen kimsin? steven spielberg bana kutlama mesajı atıyo, sen kimsin? ahhaha. cannes'da tanıştık biz. ahhaahha
quentin tarantino yla sevişen ik türk olma özelliğini taşıyan hatun.

kurtarıcımız, milli gururumuz, her şeyimiz. kendisi sevişmese ne hallere düşeceğimizi düşünmek bile istemiyorum. düşünsenize ne büyük bir utanc tarantinoyla sevişmeyen bir ırka mensup olmak...
çilek piyasasına hareket kazandıracağını düşündüğüm didemm.comun tanıtım videosunda bir kez daha kendisine hayran bırakan hatun...

http://www.youtube.com/watch?v=OfVXYgT0fvQ

(bkz: ah o kabzımal ben olsaydım)
(bkz: ow yeah) (bkz: very nice)
yıllar önce amerika'da bir çöpçatan programına avustralyalı eski manken kisvesiyle katılmış, partneri yaw sende hiç avustralyalı aksanı da yok şaşırdım tepkisini verince yıllarca ülke ülke dolaştığını hal böyle olunca da aksan kalmadığını beyan etmişti. Ancak, adamın çıkma teklifini reddettiği gibi öpüşme teklifini de reddetmişti.
Göğsü yanmış ve yanmasına sebep olmuş erkek kişiyi bir türlü ameliyat masraflarını ödemeye razı edememiş manken oyuncu bayan estetikli burun.
türk victoria olarak okudum boxer`da. haksız da sayılmazlar. çok tatlı bir kadın.
http://www.didemm.com
avrupa yakası'ndan resmen ayrıldığını ilk şahsıma açıklayan hatun...

(bkz: victoria)
Oyuncu ve fotomodel. Aynı zamanda web sitesine paralı üye bekleyen girişimci hatun.
amerika'nın nerdeyse yarısıyla arkadas olan oyuncu.
şu günlerde kendisinin quentin tarantino ile sevgili olduğunu iddia eden ünlü. altı aydır görüşmediklerini ama sık sık telefonlaştıklarını söylüyor. yersen.
-evcil hayvanınız var mı?
+evet bir kedim bir de köpeğim var.
-kedi ve köpek bir evde bakmak zor gelmiyo mu size anlaşabiliyorlar mı?
+başlarda max boncuk'u kovaladı ama sonra ben kediye sincap ismini verdim artık kovalamıyo sincap sanıyo onu.

bu röpörtajı savaş ayla yapmış ve çok satan bir gazetede aynen çıkmıştır hiç bir kelimesi uyduruktan yazılmamıştır.
böyle bir hatun işte. insanın sorası geliyor birilerine: "bu hatunsa diğerleri ne?" diye.

http://images.google.com....mp;hl=tr&q=didem+erol

(bkz: olsa da yesek)
şu anda çarkıfelek programında arz-ı endam eyleyen nükleer ötesi bomba.
yüzünü beğenmediğim ancak vücudu için titrediğim hatun.