bugün

santa firmasınca üretilen ağrı kesici ve antienflamatuar bir ilaçtır.
kamyon çarpmışsa bile ağrılar kesilir.
Ucuzdur, bütçe dostudur.
Bulantı, baş dönmesi, bulanık görme, titreme, uykusuzluk ve anksiyete gibi yan etkileri olabilen ağrı kesici ilaç.

Prospektüsünde baş ağrısı dahi yapabileceği yazıyor. Ne ilginç.
diklofenak potasyum içeren ilaç

analjezik ve antienflamatuvar etkileri ile etkilidir.
bi ara yutmustum bunu ben, iyiydi yuttuguma göre...
görünüş olarak dolorex'e benzeyen draje ağrı kesici. diş ağrılarından müzdarip olan birisi olarak yeni denediğim bir ağrı kesicidir.
apranax plus içip içip ''bonzai kafası mı yaşıyorum lan ben acaba'' derken advil'e döndükten sonra bugün eczaneden advil isteyip eczanede kalmaması üzerine eczacı abinin tavsiyesi ile aldığım ağrı kesicidir. şimdi salladım bir tane, bakalım etkileri ne olacak. bekliyorum.
dicloflam mide rahatsizligi olanlarin rahatlikla kullanabilecegi agri kesicidir. ancak dis agrisini gecirecegini sanmiyorum. dis agrisi icin arveles icin.
kulak ameliyatından sonra doktorumun bana yazdığı agri kesici.abartmıyorum her gün avuç avuç sacim dökülüyor.
etken maddesi diklofenak potasyum olan analjezik ve antiinflamatuar.
diş ağrısı endikasyonuyla kullanıldığında 15-20 dakika içinde etkisini gösteren ilaç. uzun süre kullanımı karaciğer enzimlerini yükseltir, bünyeye zarardır. proton pompası inhibitörleri* ile birlikte kullanılması bu etkisini azaltacaktır.
ağrı kesmeyen ağrı kesicidir.

Ayrıca birçok ağrı kesiciden çok fazla bedeli yani yan etkisi vardır. Ağrını kessin diye 2 ve üzeri leblebi gibi atmaya başlarsın. Ağrını kesmediği yetmiyor gibi yoğun kullanımdan bir de ateş yapar. Kötü bir tecrübedir. Apranax'dan şaşmamak lazım.
diklofenak potasyum içeren ilaç. ağrı kesici olarak bu etken madde sizi tatmin etmediyse diklofenak sodyum içeren ilaçlar denenebilir. diklofenak sodyum içeren ilaçların da retard versiyonları gerçekten daha etkilidir.
yerli kampanya ilacı.ağrıyı kesmez,eczacıyı semirtir.