bugün

sürekli saçma sapan futbol skorları paylaşan ve geldiği gibi gitmesi yakın siliğimsi.
'87 doğumlu, ikibinlerin başında iki boyutlu diablo ile o mezarlık senin bu sandık benim gezinip durmuş muhtemel trol.
Aynı takımı desteklememize rağmen bazı yazılarını beğenmediğim yazar. Futbolun güzel yanlarını bir tarafta bırakıp görmezden gelerek bazı takımlara küfür ve hakaretler etmesi hiç hoş değil. Bunlardan vazgeçip, at gözlüğünü çıkarıp olaylara objektif olarak bakmasını kendisine öneririm. ayrıca şunu da söyleyeyim ağzı bir çok bjk taraftarı kadar bozuk değildir.
Nerede beşiktaş adı geçiyorsa mütemadiyen altına entry sıçan troll.
Pepe'nin beşiktaşa transferi başlığına koyduğu görselle zeka yaşını iyice belli etmiştir.
Fiziksel yaş/10 formülü ile bulunabilecek cinsten.
Kartalım nasıl soktuysa cıyaklıyor.
Tamam sakin ol aslanım , geçti.
hangi takımı tutuyorsa artık derdinden dolayı beşiktaşa saran bir pislik.

hani karanlıkta yoldan geçen kadınların ağzını kapatıp kaçırarak tecavüz edenler var ya,

hani sağda solda kadınları açık giyindi diye darp eden,

işte onlardan bir zat.. yakın bir zamanda böylelerinin sözlükten silinmesi gerekmektedir.
Geçen hafta 2 0 yenildikleri takımın adını klavyeye bakmadan yazarsa beşiktaş bırakıyorum.
beşiktaşla ne alıp veremediği var anlayamadığım yazar. sanırım acısı çok büyük ve dindirmeye çalışıyor. devam et böyle koç, çirkefliğin bizi güldürüyor.
Beşiktaş ağır taştır. Altında kalırsın.
Lafına sözüne dikkat et.
Ağır ol! Molla desinler.

Beşiktaştan kuyruk acısı olan yazırımsı.
tek hobisi futbol olan ama 2 senedir beşiktaş dominasyonu sürdüğünden bunu kaldıramayan kişi.
(bkz: #37492964)

beşiktaşa ağır hakaret eden fötöcü yazar.

tuttuğu takım türk devletini bölmeye çalışan bir takımdır. aynı zamanda pkk terör örgütü apdullah öcalan ile aynı takımı tutmaktadır.
Ağzı lağım kokan bir yazar.
Bu tiplerle tartismaya bile girilmez. Tek bildikleri bel alti laflardir.

görsel
Beyni yok fikri var. Malın teki. Yazık buna. Kulağına 3 kere başakşehir diye fısıldayın gider.
bana laf atan arkadaş fenerliymis.

vay dişi kuşlara bak adam olmuşlar. sahiden size kaç puan taktık yada fener kaçıncı sırada göremiyorum bayaa bizden uzaktasiniz Sesiniz gelmiyor.
benim nick altıma çamur atmaya gelmiş g*latasaraylı yazar. nevizade denilen tımarhaneye adım atacağımı hiç sanmıyorum dostum, kusura bakma.

zito!
başakşehir nasıl sapladıysa bundan çıkmamış.

başakşehir vatan haini diye ağlıyor.

başakşehir fransıza çakmış 5 tane daha başka bir şey yapmasına gerek yok.

bunun gibi holigan itlere böyle konuşacaksın. ağzından lağım akıyor herifin.
Bir şey farkettim.
Mesela tüm öğretmenlerin yan gelip yatıp maaş aldığını düşünüyor. Zamanında hangi öğretmeniyle arasında ne geçtiyse. Bak kardeşim her mesleği içinde mesleğini adam gibi temsil eden de, kötü temsil eden de vardır. Sen gidip bir camiayı tek bir kişiye mal ediyorsun. Zamanında bir öğretmen tarafından acımasızca hakkım yendi ve az daha en yAkın arkadaşımı kaybediyordum o herifin yüzünden. aynı zamanda öğretmen kardeşiyim. iyisi de var kötüsü de.
Ayrıca hakaret ve nefret içeren bir entry giriyor. Sonra başkası gelip buna tepki gösterince entrysini silip kaçıyor. Sen şimdi fikirlerini serbestçe dile getiremiyorsan eksi veya artı oyun ne önemi var?
Üzülerek söylüyorum kendisinin tek çekilir yani var cimbomlu olması. Bunun dışında Allah ailesine sabır versin.
Taşsak geçerken yada nefret kusarken aşırı abartan yazar. Bunlara gerek yok.
(#38525778) helal olsun.
kıymetli spor yorumlarıyla sözlüğe kalite katan iyi yazar.
yaşadığı ağır fenerbahçe fobisi entrylerine yansıyan kişi. an itibariyle sanırım cocu ile ilgili en çok entry giren insan.

dikkat ettiysen yazar demedim.
Her gördüğümde acun ılıcalı'nın malum sözü gelir aklıma.
Jimmy tudeski mi acaba. Her kimse doğruları konuşuyor.
Kuşgilller familyasına haddini bildiren değerli yazar. Özellikle de tinerci kargalara iyi ayar veriyor bu aralar.
ben taa ne zaman söyledim devre arasini göremez gidecek diye..

eee biz boşa konusmadik arkadaş..

görsel