bugün

Gizliden gizliye entrylerini takip ettiğim,

Ciddi manada ansiklopedi gibi bir yazar. Çok çok tatlı üsluplu, pamuk şeker gibi bir insandır.

iyi ki vardır.
Rumuzunun anlamını merak ettiğim yazar.
lem ben de italyanca bilirim sanırdım kendimi.
(bkz: lissa)

olduğunu tahmin ediyordum, sanırım doğru.

bunun gibi o da sürekli ay ben hastayım, şeklinde vurgular yapardı, özel msj aynı şekilde kapalıydı.

samimiyetsiz.
Çok samimiyetsiz.

Tdk'ye baksa özgüven diye bir kelime olmadığını görecek ama nerde...
sözlükteki danışıklı dövüşçülerden.

bkz,

ll
ll
ll
V
italyancan varsa bi gel yazarı.
Şahsen tanımadığım ama entrylerini severek takip ettiğim yazar . Esenlikler efendim .
Tespitlerine ve entrylerine gönülden katıldığım yazar kişisidir.
iyi yazmalar diliyorum.
nick değiştiren izmirli hanım ve Annesine aşık bir kızımızdır.
uzun süredir takip etmem ile telepati oluşturduğum ve daha sonra entrylerime gönderdiği çok saygı değer beğeniler ile beni mutlu etmiş yazardır.
Daha önce neden farketmediğimi merak ettiğim yazar.
Cidden bilgi içerikli girileri ile yeni favori yazarım.
sözlügün ortalama kalite ve zeka oranını arttıran nadide yazarlardan. eski nickine alıştıydık.
film ve müzik zevki üst seviyede olan yazar..üstüne bide izmirliymiş,pamuklara sarınız efenim..
takip edilmeye değer bulduğum tek yazardır. zaten başkasını da takip etmiyorum.
güzel artılayan yazar. trollük yaptıklarımı değil, en azından duygularımı kullanarak yazdıklarımı artılamış sağ olsun. mesajı kapalı malum, buradan teşekkür edelim.

(bkz: tişikkirlir sipirmin)
ince, narin, minnok biri olduğunu düşündüğüm yazar.

Çık mıtlı ıl *
her anlamda dopdolu ve tarafıma pozitif elektrik veren yazar. entrylerimi beğenerek düşüncelerimi desteklediğini bilmek beni onore etti. bu arada yaşıtız ve izmirliyiz her ikimizde. bu daha da memnun etmiştir beni.
(#29533266) bilmukabele o sizin kalbinizin güzelliği. güzel bakan güzel görürmüş.

kendisini ilgiyle takip edeceğim, sevgi ve bilgi dolu hanımefendi yazar. kalemi ilme ve iyi niyete doğrulsun ve biz de bundan nasiplenelim.
adam mıdır? adamdır.
Tam bir cutie pie.
Yakisikli kiz.
Nickini her okuduğumda burnuma makarna kokusu, beynimde de pavorotti çalıyor.

iyi niyetli bir yazar.
sözlükte bok atılacak son yazardır lan belkide..kimseye bulaşmadan entrylerini giren naif,ailesine düşkün,kendi halinde bir yazardır takip ettiğim kadarıyla..son derece de iyi niyetlidir..trolleri takmamasını tavsiye ediyorum kendisine,nickaltından görüldüğü üzere kendisini beğenenler kat kat fazla çünkü
Lidyayla evlensinler bence.

Tam birbirlerine layıklar ehehe.
severek okuyoruz içten yazılarını.
ilgi budalasına dert olmuş demek ki yazılanlar.
güncel Önemli Başlıklar