bugün

Napak panpa inanak mı?
sıkıntı da orada zaten. buna ragmen neyin destegi, neye destek dedirtir evet.
Komik bir yalandır. Kürtlerin iyi yaşadıklarını, istanbulda ev sahibi olduklarını, universitelerde okuya bildiklerini görüyoruz. Türklerin kurduğu devlette Türklerle aynı yaşıyorlar.
Tüm Kürtler istanbula gidebiliyor mu? Bu nasıl bi kıstas? Neden kendi şehrimiz varken istanbul'a göç etmeyi tercih edelim? Doğuyu görmemiş insanlar yorum yapmasın bir zahmet. Çocukların hangi şartlarda okuduğunu,öğretmenlerin nasıl öğretmenlik yaptıklarını görün. Sıcak koltuğunuzdan yorum sıçmak kolay.
bir türk olarak devlet bize de bakmadı diyerek karşı çıktığım gerçeğimsi.

ne kazandıysak onu yedik, bedavadan ihale almadık, devlet arazisine çullanmadık.
çok doğru devlet kürtlere bakmıyor, devlet kürtlerin her türlü ihtiyaçlarını kürt olmayan halka karşılatıyor.
Göt göt konuşan yalancıların, pkk'ya hakk kazandırmaya çalışan teroristlerin, diyarbekirli türkmanı doğuyu görmemekte suçlayan şizofrenin savunduğu komik bir başlıktır.
Kürt ajitasyonu başlığı.

doğu'daki şartları bilmiyormuşuz. Daha geçen gün diyarbakır'da pkk 4 tane okulu yaktı. Size verilen hizmeti yok edenlerden hesap sorun, türkiye cumhuriyeti devletinden değil! Çankırı'da, çorum'da, afyon'da, sivas'ta, kastamonu'da, kars'ta, erzurum'da ve çoğu ilimizde asfaltsız köyler, eski okullar var. Ama oradaki insanlar hainlik etmiyorlar.

esas iç anadolu, doğu ve güneydoğulu türkmenler, karapapak türkleri zorluk ve yokluk çekiyorlar. ama hepsi devletine bağlı, bu vatan için gözünü kırpmadan ölüme gidecek insanlar.

Türk kanı taşımak herkese nasip olmaz tabii de,
nankörlük ve namertliği de hak etmiyor bu devlet.

Not: doğu anadolulu bir türk olmaktan gurur duyuyorum. Ayrıca buradan türk'ün serhat şehri, memleketim kars'a selam ederim.
istanbulun ne olduğunu anlamayan ot kafalı k*rtler var. Sanki anadoludakı türkler istanbula gitmiyor yaşamak için. Her bir şeyden prim kasmaya çalışan şerefsiz hewaller.
+tizze. dövlet bize boğmirr. biz çirkinmiyek lo.

-devlet oğlum bir bak şunlara . bir kere lan.
size belediye baksın gencolar. öğretmen kaçırıp şehit ediyordunuz. Neşe alten'i unutmadık!
devlet kürtlere gayet iyi bakıyor.
(bkz: 16 milyon yeşil kartlının 12 milyonu kürt)

devletin asıl bakmadığı unsurlar türklerdir.
onlara baktığının yarısı kadar bana baksın razıyım.nankör şerefsizler.