bugün

az evvel "Bugün sizlerle son Twitter mesajlarımı paylaşacağım." şeklinde tweet atarak kendisinin ilan ettiğidir.

şu bahçeli'nin tweeti;
https://twitter.com/dbdev...tatus/1278360300983668736

bu da ekran görüntüsü;
görsel

evet, ekran görüntüsünü aldık. bahçeli bundan sonra attığı her tweette bu caps ile karşılaşacak.
bu iş ciddi galiba aha da sıçtık valla. bahçeli yapıyorsa olay gerçektir.
insallah son sozleri olur kendisinin.
Onca yıl kullandıktan sonra neden böyle birşeyi söylüyorlar anlamak mümkün değil.Bütün ülkücü güruh örnek alsın başkanını bence de kapatın.
yusuf yerkel de bıraksın.
Zaten fuzuliydi. Israf kendisi.
Isabet olmuş.
babasından talimat geldi herhalde.
Devlet bahçeli saçmalığıdır.
Bu haberi olan twitter şok geçirip ben ettim sen etme falan demiştir belki. Okkalı bir osmanlı tokadı yemiştir hem de yerli ve milli.
Yüzyüzeyken iki lafı bir araya getirmeyecek lakin sosyal platformlarda sanal komando haline bürünen insanların yapması gereken şeyi devlet bahçelinin gerçekleştirmesidir. Umarim böyle kişiler kendilerinden utanıp aynı şeyi onlar da yaparlar.
Abdullah gül vaktinde şöyle bir tweet atmıştı. Uygun bir mevzuda espiri olarak halen retweet edilir.

(bkz: artık herkes evine dönmeli)
Ölüyor mu?
Ay hadi inşallah!!!
Vatan sana minnettar!
görsel
Old man no Twitter, üzmüştür evet.
başımıza bu da mı gelecekti " dedirtti.
Bazılarının duası ve isteğiymis. Ulan adam sizin için mi bıraktı . Keşke sizde sözlügü biraksanizda bizde kurtulsak sizden. Kudurun adi itler.
Uzuntuden sabahtan beri agliyorum.
Kendi gitmeden o partiyi de kapatıp gitse.
Açıklamasını haberde dinlediğimde ya bu siktir git artık dedim. Buradaki "Geleneksel Sözlüğü bırakıyorum ilanları" gibi veda hutbesi yazmış ihtiyar.

Bakalım ne zaman geri vites yapacak.
yeni dine elçilik etse 40 yıllık dindar bir güruhu (sözde) terkedecekler bunlar. bu varlıklar ile mantık çerçevesinde uzlaşmak değil konuşmak bile zaman israfıdır.
Erdoğan bir açıklama yapıyor.

1 gün bile beklemeden ölümüne destekliyor herif...

kraldan çok kralcılığa başka bir boyut kattı.
görsel
umarım twitter komple kaldırılır. sözlükler içinde ip kontrolu açık hale getirilir. ne de olsa bordo klavyelinin korkusu yoktur. yoktur dimi?

ah şu kuzenler ah.
"alayınızı.... sevgi ile selamlıyorum " diye bir son tweet beklerdim ama olmadı.
Kraldan çok kralcı.