bugün

devlet bahçeli' nin 23 filminden etkilenerek da vinci şifresi tadında saçmaladığı teoridir. bence güneş dil teoresi' nden sonra en nadide saçmalamadır.

edit: bunun saçmalama olmadığını düşünenler var. iyi iktidarlar arkadaşlar.
hiç kızmasın o kehaneti yapana, bilememiştir ergenekon diye bir dava çıkacak hesapların aqcak. belki öyle kandırdılar bahçeli yi,sen sacmala biz seni iktidar yapalım, sende ulu dandeldenyus ol.
devlet bahceli nin en mahrem anlarıdır. elinden kağıdı alındıgında cıplak kalıp iceri kacmak için son anda saçmalamıstır önermesine kendimizi inandırmamız gerekir, aksi halde bunları düsünerek söyleyen birinin halkın yüzde ondan büyük bir kısmını temsil ettigini aklına getirince bi fena oluyor gözleri kararıyor insanın.
- simdi sayin baskanimiz devlet bahceli'yi 2009 teoremini aciklamak uzere kursuye davet ediyorum.
+ otobus hayli kalabaliklasmisti. Ben de firsattan istifade onumdeki miniliye yaklasarak surtunmeye basladim. O da kendini geri cekmiyordu......
- aboow !
+ kim degistirdi lan bu kagidi yine. Bak olum artik kabak tadi vermeye basladi ! Hep ayni saka.
- hehehe.
+ evet sonra surtunme siddetlenmisti. Artik gozlerim karardi....
- hala okuyo ya !
-ip mi bulamadın al sanaaaa ippp...
-heeeeeyyyyy alkış

-akepeee iktidarı namusumuzu kiraya vermiştir...önünde ki kağıt birden çekilir ve

-2009 çıkar sıfırlarıııı ne kaldı ? 29
-topla onları ne etti 11
-onları da topla milliyetçi hareketin 40.yılı.yaaaa

-heeeyyyyyy alkış
bir siyasi parti liderine yakışmayacak kadar saçma, güldürürken de bu mu bizi yönetmeye aday olan insan diye düşündüren kişinin da vinci şifresini andıran teoremidir.
devlet bey ne yazık ki * hesaplar tutmamıştır. aslında bunu söylemek için erken daha 2009 bitmedi...
yani, şansınız devam ediyor size de çıkabilir!
- şimdi!!! ikinin yanındaki sıfırı çıkaarrrr!!!
* oleeyy!!
- o sıfırı al kıçına soookkk!!!!
* lann!?!
- pardon! sıfırı at, sıfırı at! sonraaaa dokuzun yanındaki sıfırı da aatttt!!!!
* attıııkk!!
- şimdi ikiyle dokuzu çaaaarrrrpp!!!
* çarptııkkk!!!
- sonra ikinin üçüncü kuvvetini alll!!
* aldıııkk!!
- şimdiii dokuzun asal çarpanlarını birbiriyle toplaaa!!!
* topladıııkkk!!!
- kaç ettii????
* ??!+'O^?%'+!
- işte mehepenin kırkıncı yılıııı!!!
* oleeyyyy!!!!
(bkz: devlet bahçeli ile matematik dersleri)
youtube linkindeki yorumlar kopartmaktadır.

nexkhan (1 week ago) Show Hide +5 Marked as spam Reply
Fizik mezunuyum.
Yillarca calculus, analiz, karmasik cebir vb. aldim,
boyle analiz gormedim arkadas :D
http://www.youtube.com/watch?v=6ViaEK5AiEA
kendisine advanced calculus ünvanını kazandıran meşhur teoremdir.

(bkz: facebook)
türk eğitim sistemine inceden göndermeler yapan teorem. **
teoremi (bkz: ömer çelakıl) 'a öğretirse belki kuran'dan yeni bişeyler çıkabilir...

http://www.youtube.com/watch?v=6ViaEK5AiEA

video sonunda partililere dikkat edin.hepsi şaşkın şaşkın birbirine bakıyo.
(bkz: matematiğin çöktüğü an)
videoda devlet bahçeli'nin arkasında duran adamın (koruması olabilir) sıkıntısını görmek için bir kez daha izlenmelidir.
(bkz: chp esittir mhp/#3890646)
D.B:2009 yılındayız.Topla 2+0+0+9= kaç yaptı?
-11...
D.B:Çarp ikiyle
-22...
D.B:Şimdi mhp nin k40 yılıyla topla.kaç yaptı?
-62..
D.B:Ama biz kurt bulacağdık tavşan çıktı
-Amına koyiim senin...
devletin yarmasidir. yardin bizi ulu basbug yardin. o degil de asil sorulacak soru neden halen bir ülkücü entry girmemisdir ?
calculus'ü çok iyi bildiğini ortaya koymuştur.
allah belanı versin senin lan öküz diye devam edilebilecek movie.
devlet bahçeli, söylevlerinin, jest ve mimikleri sanatından seçmeler, saçmalar...
devlet bahçelinin matematik dehası olduğunu gösteren teoremi değil kanunudur.niye? çünkü adam kanıtladı.eee kanıtlanınca da yasa (kanun) olmuyomu.ama bahçeliyi şimdiden düşündüren 2010 yılında nasıl bir teorem bulacağı düşüncesidir bence.ya bulacak ya da istifa edecek yoksa seneye demezler mi adama hani lan teorem diye?
(bkz: vur kır parçala seçimi kazan)
(bkz: faşist olmak için gereken minimum zeka seviyesi)
bahçelinin hala abaküsle dört işlem yaptığının kanıtıdır.

(bkz: etti mi 40)*