bugün

birkaç vakte kalmaz "selam, yakisikliuuser@hebelemail.com seviyeli bir sohbet etmek istersen ekle." tarzı özel mesajlar alabilecek yazar.
deşifre olamayınca kendi kendini deşifre etmiş yazar da diyebiliriz.
kendini ifade ederken desifre etmekten sakınmayan dürüst yazar.

*bünyenin sonradan anladığı edit: ayrıyetten azimli bir yazar kişisiymiş efenim kendisi.
ne zaman ve nerede deşifre olduğunu merak ettiğim yazar kişisidir.
yalandır. üstün çabalarıma rağmen deşifre edemediğim 4. nesil yazar kişisidir.
yeni yazarmış. hoşgelmiş... * *
disiligini ön plana cikarmaya calisan bir yazarmis. *
uzun cümle kurabilme yetisine sahip olmadığını düşündüren yazar..
(#1601497) her zaman yazmayı bilmeyen yazar.
edit: her zaman yazmayı öğrenen yazar.
iyi yazar. söylemesem olmaz.
yüzü sivilceli, 9.75 numara hipermetrop, sakalı babasından fazla, latin pembe dizilerindeki çirkinken güzelleşebilme potansiyeli de olmadığı için sözlükte kendine kur yapılmasını istemiş olma ihtimali çok düşük yazar. * * *
komik bir nicke sahip yazar.
''hanım koş sözlükte bayan var. ya da sen koşma ben koşarım... Belki güzeldir de. Ne yapıp edip öğrenmek lazım. hanım koş beni boşa. bayan var burda. tanımam etmem. '' yazarıdır. *
fake olduğunu düşündüğüm yazar. *
ukte doldurduktan sonra ukteyi veren yazara uktesini doldurduğunu belirten mesaj atan yazar... keşke herkes aynı şeyi yapsa da iç patlamalara yol açmasa...
rahatsız ettiğim yazar. *
fake sandığım için özür dileri yazarı. hakkat değilmiş *.
clone oldugunu sandigim yazar.
(bkz: güzelolduğukadarküstaholandişiuuser)
(bkz: şaka şaka)
(bkz: tanımam etmem)
-hoş geldiniz, dişiuuser...bi akşam diyorum yemeğe....çaaattt...aahhh.
her başlığa entry girmeye çalışan, aktif, kıpırdak yazar. * *
peceteye recete yazan doktor tarafindan kendi hava sahasinda entrylerle tacizlerde bulunulan yazardir. * * *
hevesle izmir'de yazlar başka olur zirvesi'ne beklediğimiz zat-ı muhterem.
sağlam rakı içen tam bir ağır abidir, geçen oturduk nevizadede açtık büyükleri(adam başı birer tane) muhabbet gırla, en sonunda kafayı buldu bu, başladı, ben sauronu oyarım, yok gandalfa yapılır mı bu, galadriel de taş hatun falan zor kaldırdım masadan birşey değil garsonlar bizi yahudi sandı zor yırttık paçayı evet efendim dengesiz bu. *
katıldığı her alanda deşifre olmuş dişi uludağ yazarıdır. *
(#1690957)
(#1795947)
nicki görünce bir hışımla koşup geldiğim yazardır.