bugün

üniversitede yaşanıldığında insanı oldukça utandıran, hocanın nazikçe dışarıyı işaret etmesi üzerine el mahkum amfiyi terketmek zorunda kalmaktır. yine de ona, aşkıma, bir kez daha seni seviyorum diyebildiğim için mutluyum, pişman değilim. iyi ki de atılmışız, iyi ki de onu sevmişim.
(bkz: sevgili günlük)
üniversitede yaşandığında hiç utanılmayan, duruma göre eğlenceli olabilcek olaydır.
-lütfen dersten çıkar mısınız?
-tabi.

işte hepsi bu kadar.
(bkz: acı yok rocky)
+çık dışarı
-mert hadi lan koraylara gidelim *
dersi sabote edenlere uygulaması için hocanın gözünün içine bakılan harekettir. her dersten atılan yüksek oranla saygısızın daniskasıdır.
(bkz: sevgilini de al git)
o gün sessiz kalıp hayaleere kapıldığım için atılmışımdır.
-ya hocam konuşmadım ama
-olsun. adeti bozmayalım
sike takılmayacak olaydır. önümüzde kızlar vır vır konuştu. dersin son 10 dakikasında dersten attı o.ç. hoca, bize patladı. neyse amk hoca senin.
Birkac saat once yasadigim olaydir,once kafami arkadasimin omzuna yasladigim icin buyuk bir ayar yemisimdir sonra da gulmedigim halde "bi de guluyosuun cik disariii cik dedim sanaa cik disari"diye dersten atilmisimdir en cok koyani da o geri zekali sinifin benim rezil oldugumu dusunduklerini gormemdir amipler sinifi ve hocasi.
büyük bir başarıdır. ben dersten atacak öğretmene yuvarlarım. evet.
insana ağır şekilde koyan eylemdir.
gurur kırıcıdır.
tabi bunu bi halt sanan azımsanamayacak bi kitle vardır.
Lisede başıma bir kez gelmiştir. Onda da haklıydım ama şu an düşündüğümde hiç hoş gelmedi gözüme.

Sahi, bunu marifet sanıyorduk heh.
Lisede çoğu kez başıma gelen hadisedir.

Bir keresinde ismi lazım değil bireyin beni dersten atması tatmin etmemiş olacak ki benden sonra çıkıp boğazıma yapışmıştı. Boyu omzuma geldiği için istediği etkiyi gösterememiş olacak ki idareye göndermişti ezik hahahaajs

Haşim piçi o dönem travma sebebimdin. Umarım bir daha karşıma çıkmazsın.
yedeksubay okulunda albaya "silahlı kuvvetlerde kullanılan kağıtların standart boyutları nedir?" sorusunu sormamla birlikte beni dersten attı.

beni bahçede dolaşırken gören bölük yüzbaşımız bana, hemen git yatakhanede dur, ders saatinde seni ortalıkta görürlerse hem sana hem de bana soruşturma açarlar diye beni alelacele yatakhaneye postalamıştı.
alışkanlık haline gelmemesi gerekir ama her yurdum öğrencisi bu deneyimi yaşamalıdır.
Lisede atıldığımda sevinirdim ama üniversitede yüz yirmi kişilik sınıftan atılınca yerin dibine girmiştim. Alt tarafı uyuyup kalmışım ne vardı o kadar sinirlenecek hala anlayabilmiş değilim.
Gururlu öğrenciler için kalma sebebidir. Çocuk şimdi alttan alıyor o dersi.
bir çok öğrencinin başına hak ettiği için gelen şeydir.

bir de ''gururlu öğrenci'' için demez mi? götüm! hiç bir hoca öğrenciyi durup dururken atmaz mutlaka hak etmiştir. gururunu bu kadar düşünüyorsun madem, rahat duracaksın sınıfta. sonra ağlamak yok!
üniversite sınavına hazırlanan adamın ne işi var sözlükte. git test çöz kendini geliştir. yoksa gecikmişsin üniversiteye girmeye. işin yaş.
Yıl Ortaokul 6.sınıf.ders matematik.en arkada montlara yaslanmış laklak ediyoruz ,hoca bana gıcıktı,tahtaya çık dedi çıktım tek ayak üzerinde arkamı dönüp içimden hocanın ebesine küfrediyorum,kapı açıldı müdür girmiş içeri arkamı görmediğimden fark etmedim sınıftan çıt çıkmıyor tabi,bi el uzandı döndüm müdür eliyle geç yaptı geçtim altıma sıçcak heyecan var tabi.bu da böyle bi anımdır.