bugün

çalışması gerekirken sözlükte fink atan yazarla aynı kafa yapısındadır, kaçışları yaşamaktadır. yumurta kapıya dayanmadan harekete geçemez.
şu saatlerde ders çalışması böyle entryler girip sözlüğün formatının anasını ağlatmaması gereken yazardır.
sınavdada sözlüğü anlatarak not almayı uman yazar.
şu an için geçerli değildir.
zira benim vizelerime daha 4-5 hafta var bunun rahatlığı paha biçilemez sözlük.
daha sene yeni başladı yaaa diyip kendini de avutuyodur bu. yarın söz çalışıcam da der kendine. kesin de çalışır zaten!? çalışır çalışır... çalışırı... çalışırım yaa daha sene yeni başladı yarın söz çalışıcam sözlük.
sözlükten ayrılamayan yazardır.
(bkz: keşke ders çalışsa)
çok pişman olacaksın genç.
(bkz: sürtük)
şu an da çalışmamaya devam ediyor ve kim ne kadar beğenmiş ona bakıyor olan yazardır..
evet o beğenen kişilerden birisi de benim..
(bkz: okuyom ben yaa)
(bkz: sürtme demiyorum hobi olarak yine sürt)
benim de tanımına uyduğum yazardır.
sözlük, facebook falan, saatlerce durabilirim. elimde telefonla yürürken falan baya iyi oluyor.
cevabı ben olan yazardır. anatomi embryoloji, histoloji, fizyoloji dururken sabahın köründe kalkıp sözlüğe entry girip en beğenilenlere bakıyorum sıçmam inşallah sınavda.
durumu ders vermesi gerekirken sözlükte sürten yazar kadar vahim olmayan yazardır. *
(bkz: inceldiği yerden kopsun)
vize ve finallerde soruların altına entry tarzı cevaplar yazacak olan yazardır zira sözlük formatı alışkanlık yapmıştır.
(bkz: bapstep)* * *
sürtme kısmı biraz ağır olmuş..*
sınavdan sadece yazılılar veya üniversite sınavı anlaşılmamalıdır. Kpss de bu listeye dahil edilmelidir.
(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: hadi dostum biraz eğlenmekten kimseye zarar gelmez)*
sıradan üniversitelidir. odasını toplamış gitarını çalmış. sevdiği hatunu yeterince düşünmüş kısacası ders çalışırken onu engelleyecek ne varsa önceden halletmiş son bi kez sözlüğe bakayım da ne var ne yok diye bilgisayarını açmış öğrenci kişisidir. çarşamba günü dersinin sabah 8buçukta başladığını hatırladığı için yarım saat çalışıp erkenden yatacaktır.
biraz da bana sürtünürse sevineceğim yazardır.
bu modeller genelde; 'ders çalışmam gerek' diyerek sevgilisini ihmal ederler. ama orospu ruhlu kıytırık insanlarla sözlük üzerinden mesajlaşmak için, sözlükte takılırlar.

not: fortumla dövsem rahatlayamam.
Ders çalışması gerekmese sözlüğe girmeyecek yazardır.