bugün

anne babası hakkında fikir sahibi olmamızı sağlar.
Ailede problem olduğunu gösterir. Net.
öğretmen gördüğü zaman, öğrenciyi feci şekilde döven öğretmen diye devamı gelecek olan eylem.
Yeni nesil eğitilmez ve laftan anlamaz. Stajyerlerimizden görüyoruz değişimi, birkaç sene önce aklı başında çocuklar gelirdi. Şimdikiler müdürün karşısında bacak bacak üstüne atıyor.
Adam akıllı bir disiplin sistemi getirilmeli. Önce bi çocuğu 1 ay uzaklaştır okuldan, daha sonra benzer eylemlere devam ederse ver tastiknameyi gönder. Bu kişiler sadece öğretmene saygısızlık yapmıyor, dersi bölerek okula okumaya giden çocukların hakkını da gasp ediyor.
Gelde tekmeyi koyma o anda , öğretmenlere sabır diliyorum..
bazen okul çıkışına denk geliyorum da vallahi midem bulanıyor onların özürlü hareketlerini gördükçe.

benim bütün ümitsizliğim gençliktedir.
Kendini ispat etme güdüsü ile yola çıkmış, kaybolan, hiç bir konuda fikir sahibi olamayan, boş beleş ve geleceğin uyuşturucu bağımlıları, seri katilleri olacak gençlerden bir tanesinin viraliydi bu sadece.
Öğretmene yetki bırakmadılar yetki. Hangi veliyle uğraşacak. Hepsi öğretmenin tepesine çökmek için fırsat kolluyor. Yazık o terbiyesiz çocuklarınızı eğitmeye çalışan öğretmenlere.
Dayak yasak anladık, disiplin cezası da mı yasak? Niye disiplin cezası uygulan mıyor, okullarda...
Tamam Hep haylaz olduk zamanında gençliğin verdiği cahillikle şımardık ama böyle bi saygısızlık yapmadık hiç bi zaman
Yazık, gerçekten çok yazık.
biz bunlara kısaca orospu çocuğu diyoruz

allahtan öğretmen falan değilim yoksa bu yeni nesil gençlerin anasini bacisini biiiip..
güncel Önemli Başlıklar