bugün

kesinlikle kedi değil. dötünü devirip uyumaya devam etti şerefsiz!
pekin ördeği.
sonuçta japon, çin de olabilir
iguana. Haber vermeye gelene kadar yeni binalar dikilir ama olsun.
Hayvanların günler öncesinden, sızan gazlardan, değişimden, titreşimden ve insan kulağının duyamayacağı seslerden etkilenerek farklı tepkiler verdiği bilinen bir gerçektir.

Karıncaların yuvalarını terk ettikleri , özellikle köpeklerin ve kafes kuşlarının rutinden farklı davranış sergiledikleri, marmara depreminden bir süre evvel izlenmiş ve hatta kaydedilmiştir.
Başkasını bilmem ama köpekler değil amk. Benim ayı osura osura uyuyor
insan ırkından daha zeki olduklarını gösterir. Onca teknoloji kaynağımız olmasına rağmen değil mi. Bi hikmet işte bizde olmayan. Ne kadar garip.
köpektir. köpekler depremin olacağını önceden hissederler. evet.
Umarım horoz değildir. 1 saat önce ötüyordu namuzsuz. Huylandırdı beni.
Hayvanlar haber verir vermesine de o etkili ve yetkili şahısların ağır kulakları bunları duyar mı ki acaba?

haber veren Hayvanlarda meydana gelen ani değişiklikleri anında tüm ülkeye yayacak koordineli çalışan bir sistem var mı ki? Yoktur allah bilir.

Bu ülkenin sorunu çok başlılık. Yönetim ve organizasyon koordinasyon eksikliği. Sistemsizlik. Çünkü idarecilerde ben herşeyi en iyi bilirim kafası var. işin Profesyonelleri işin başında değil.
"Aga kalk deprem."
-köpek
Tanım: genelde çoğu evcil hayvan haber verir.
1 hafta öncesi, gece bir sularinda apartman kapisini actim. Acmamla yerde benden kacan kertenkeleyle karsilasmam bir oldu. 2 gun once aynisi oldu. Bu sonucla kertenkeleyi de siralamaya koymakta fayda olabilir.
hiçbir hayvan değildir. bu olay şehir efsanesinden başka bir şey değil. ha belki karada yaşasalardı yunus balıkları haber verebilirlerdi. o da namümkün..
uzun yıllar muhabbet kuşu besledim. genelde deprem olacağı gün kuş huysuzlaşır, depremden 5 dakika önce de kafesinde çırpınmaya başlar. tesadüf mü bilmiyorum ama muhabbet kuşum çırpındıktan en fazla 5 dakika sonra hep deprem olurdu...
görsel
kedi değildir

ya neden ?

çünkü kedi ibne bir hayvandır.

ama onu izleyin bir yerlere kaçıyorsa

kayboluyorsa depremde dahil herşey olabilir.

toprak altında yaşayan her türlü hayvan yukarı

kaçıyorsa bir işarettir.
güncel Önemli Başlıklar