bugün

siz ara sıra sosyal medyada patlayan salak insanları ünlü eden kitlesiniz.
denize alkolik oldum düşerse o bölgedeki denizin alköl seviyesi artar. o kısımdaki sulu biraları alıp damıtır satarım.
yaz, alkolik oldum.

biz, bizden olanı kollarız. politik, ekonomik, durumsal şartlar istemese bile. ben istemiyorum örneğin "a o" tipini kurtarmak. ancak bilirsin;

kanım bağlılığımdır,
bağlılığım onurumdur,
onurum yaşamımdır.
essy martı kaşlı olduğu için martıların gücü adına bir şekilde o deryadan kurtulmayı başarır da, ben ayyaşı kurtarır, hak yoluna davet ederdim.

açık ve net evet.
Su sözlükte kurtarmaya degecek yegane şey,
(bkz: lilith in memeleri)
Kusura bakmayin geçen hafta beynim yıkandi bu konuda. Hala etkisinden kurtulamadim. *
önce alkoligi kurtarayim deyip suya atlarim. essy bana cemkirir. korkup önce essy'i kurtarmaya karar veririm. essy'i karaya cikaririm. bunu goren tengir, "essy'i niye once kurtardin lan "deyip beni suya atar. madem yine girdim alkoligi de kurtarayim bare dedigim anda dinozorus gelir, " bu denizin modu benim " deyip hem tengir'i hem essy'i suya atar. tüm olayı mel mel izleyen gibson ortama bir gif salar. ebenizinki der cıkıp güneşlenirim.
ikisini de seviyorum ama yıl farkıyla alkolik oldumu kurtarırım. en sevdiyim kankam.
Denize bir kova da ben su dökerim.
Benim bildiğim essy düşmez, alkoliğe de allah yardım eder.