bugün

Son 3 gundur herkesin tuttugu
Nobettir.
kot pantolon gömlek kamuflajı ile tank alt edenlerin tuttuğu nöbettir. bu kombin kendilerini 120 mm'lik toptan korudu.
http://gazeteport.com/201...-icin-para-kavgasi-60171/
Küçük ilçelerde ramazan ayı ve şenlikleri devam ediyor izlenimi uyandırmaktadır geceleri.
aynen kardeşim aynen Kısa kollu gömlek ve 50x30 Türk bayrağı ile darbeyi önledin

hatta o kısa kollu gömlek ve arka camı osmanlı tuğralı doblon ile yarım tonluk güce sahip tank bombasını engelledin.
recep tayyip erdoğan'ın ego tatminine dönüşen aktivite. Adam halkın ona ne kadar bağlı olduğunu ölçüyor başka bişey değil.
kimse size sokağa çıkmayın demiyor benim içinde çıkın ama şu kornalara basmayın.
Artık yıldırmış olan nöbettir.
(bkz: koltuk nöbeti)
otokrasi nöbetidir.
Demokrasiyi bunların karnına ameliyatla koysan durmaz içerde.
Geçmişlerinde gurur duyabilecekleri bir hareket olmayan bir kitle için kurgulanmış görevdir.
Ünlüler iÇin prim olan eylem.
Sadece solcu kesim yapınca önemli olan, solcu kesim dışında tutanların aşağılandığı hor görüldüğü nöbet.

Bu solcu kafasına ezelden beri hastayım zaten. Kendileri yapınca dünyanın en kutsal şeyi duran adamlar falan hatırlayın. Krndilerinden olmayan yapınca ha hu.

Böyle de yavşak bir topluluk.

Bir de bunların polise taşla sopayla saldırıp öldürülünce "devrim şehidi" olan modelleri var. Ama tankın ezdiği askerin kurşunladığı çomar onlara göre.
Yapildiği sehrin muhtemelen en merkezi noktasinda, meydanında yahut islek caddesinde akşam 22:00 civarı toplanan yurttaşların kah oturup kah dikilip bayrak sallaması ve kah da cadde üzerinde bir uçtan diğerine tekbir çekerek, 'ya allah bismillah allahuekber' diyerek yürümesiyle neticelenen hadisedir ama benim anlamadığım şey: nöbet denilen eylem bir sirkülasyon, devinim, devr-i daim ekseninde olan ve öncekinin bitirmesi ve de sonrakinin devralması formunda olan bir hadise değil midir? öyleyse neden bu nöbet hadisesi aynı güruhun başlayıp bitirmesi odaklı oluyor? Meydanlar, caddeler kime devrediliyor nöbet sonunda? Kendi haline mi bırakılıyor? Eğer öyleyse; darbe tehdidi günün nöbetsiz geçen maksimum 18 saatinde geçerli olmuyor mu ve askeri ekipman ve teçhizat ordunun kontrolündeyse darbe tehdidi kimden nasıl gelecek?! Ayrıca olası bir uçak saldırısı olasılığı varsa ; toplanan halk bunu yerden nasıl engelleyecek? Böyle bir saldırı ihtimalini savusturması imkansız olan halk bu nöbeti hangi tehlikelere karşı tutmaktadır?!.
Bir sonraki seçim sonuçlarını gösteren tablonun kendisidir.
Cübbeli ahmet hoca efendiye göre bilmem kac bin adet bilmem ne namazından daha büyük ibadettir. Sabaha kadar namaz kilsan ibadet etsen orada 1 saat durmuş kadar sevap alamazsın dedi. Vallahi elimdeki tespihi atarak koştum alanlara. Sevap dedikleri zaman kendimi kaybediyorum. Yalnız beyaz dantelli takkeyi kafada unutmuşum fetöcü sanarlar diye tirsmadim değil.
Komik olaydır.

Daha kendi kıçından haberi olmayan, demokrasi tanımını yapamayan ve içeriğini de bilmeyen bir millet güruhunun saçma sapan davranış biçimidir.

%50 ile ispatlıdır, çok şeetmemek lazım.
Herkese açıktır. Kendine turkum diyen buyursun gelsin. Ben de katildim kac keZ. Al bayrağını gel, kimse siyasi görüşünü sormuyor kimseye. Bitmedi nefretiniz. Aciktan diyemiyorsunuz birlik olmak istemiyoruz, bundan rahatsiz oluyoruz diye. O kadar sabrediyoruz ama yok abi Sizden adam olmaz.
Ülkücü olarak katıldığımdır. Farklı siyasi görüşte olan bir çok insan var burada. Akp için tutmuyoruz bu nöbeti, vatanımız için tutuyoruz.
Boku çıkarılan nöbettir.
Geçti artik desin birileri.
Devlet herkesi topladı görevden aldi zaten, darbe yapacak adam kalmadi.
Relax
Tuvalet var ve yemek dağıtıyorlar.
koltuk nöbeti desek aslında daha yerinde olur. ayrıca bu mal sürüsü neyin nöbetini tutuyor?

tutmayın artık. gerçi benim olduğum yerde çomar fazla olmadığı için böyle şeylere rastlamadım.
Samimiyetle, tam anlamıyla demokrasi nöbeti olsa seve seve katılacağım nöbettir. Ancak sokaklarda tekbir getirerek, rte yi överek nasıl demokrasi nöbeti tutuluyor anlamadım.
Chp iktidarda olsa ve aynı darbe girişimi gerçekleşse bu "demokrasi sevdalıları"nın büyük bir çoğunluğu evde oturur televizyonlarını izlerlerdi.
Bunların derdi demokrasi değil. Zerre Umurlarında değil demokrasi. Bunların derdi iktidarla olan çıkar ilişkileri.
Bunların derdi azınlığa karşı elde ettikleri gücü kaybetme korkusu.
Bunların derdi devlette her işlerinin tıkır tıkır hallolması.
Bunların derdi sana bana kendilerinden olmayan herkese karşı elde ettikleri güç.
Bunları kaybetmekten korktular.
Bu dünya çıkar dünyası kardeşim.
Bu insanlar da güç fetişisti.
Darbeye karşı değiller. Kendilerine karşı yapılan darbeye karşılar.
güncel Önemli Başlıklar