bugün

an itibari ile moderatör olduğunu gördüğüm kişi

edit: an itibari ile yönetici olduğunu kanıksadığım kişi.
sözlükte neler olup bittiğinden habersiz kişidir.

zaten haberdar olan bir "yönetici" göremedik.
adı gibi ''delikanlı'' yazar.
o da sevip filozof olmustur benim gibi sanırım yanılmıyorsam. yakın hissediyorum kendime
muhafazakar milliyetci
(bkz: bana kıyamaz) (bkz: kendini bi bok sanmak)
yorumlarındaki kalitesini gittikçe arttıran sözlükte bulunmasına sevindiğim yazar...
delikanlıdır kendi..entry düşmanı olmakla beraber sıcak kanlıdır da...
sözlüğe hem bilgi içerikli hem de yaran entryleri girmeyi başaran an itibariyle nadir yazarlardandır.
milliyetci bir kardesimizdir. sadece o olsa, turk milliyetcisidir bir de. sozlukteki turk olmayan arkadaslari* incitmektedir. biraz daha yavas olsa keske diyoruz. gecenin bi yarisi nedir bu ask sevk diye sasiriyoruz. (bkz: ben yerine biz diyen zihniyet)
edit: dogru, irkci degil. milliyetci.
kanı deli bir yazar.*
çizgisini belli etmiş ve bundan ödün vermeyen takip ve takdir edilen yazar.
Daha vizyona girmeden kurtlar vadisi ırağ ı arşivlenecek filmler sırasına koyan ilginç yazar...
(bkz: makina müh)
kendisi saygı duyulması,eli öpülesi insandır.Büyük bir robot fanatiğidir.Elektronik mühendisliği unsurlarının hepsini üstünde taşıyan,robot topluluğunun en büyük adamıdır.
daha önceden adı gibi ''delikanlı'' yazar demiştim...
bu akşamda adı gibi ''delikanlı'' bir mod olduğunu gördüm...

(bkz: my number one)
zaman zaman haddini aştığını düşündüğüm yazar.kendisini daha duyarlı,saygılı ve seviyeli olmaya davet ediyorum.
dogmatik fikirlere sahip oldugunu dusundugum yazar.
bazı şeylerle niye bu kadar uğraştığını anlayamadığım sözlük yazarı.
(bkz: sözlükten soğuma sebepleri)
Sözlük aleminde ender kalitedeki yönetici kişiliktir.Yazıları kaliteli ve mantıklı.Kendisini tebrik ediyorum.
kalender adam. türk milliyetçisi. vatan aşkıyla yanıp tutuşan muhterem. seviyoruz, gitmesini istemiyoruz. ona ihtiyacımız var...
elveda gardaş...
aramıza birkez daha hoşgelmiş uuser.
ben daha önce neden yazmadım bu yazara acaba diye kendime sordum.
onu sık sık sözlükte görüyordum."işte yine bir delikanlımühendis klasiği daha" diyordum ama onun hakkında bir şey yazmamıştım.
ama zamanı geldi sanırım.
iyi ki varsın,yani sözlükte.
iyi niyetli, kahve muhabbeti tadinda yazilarinda fazla kendinden gecen, nerede duracagini tam bilmese de, kime ne soylerse yutturabilecegini hesaplamadan siyaset yapmadan yazdigi icin goze hos gorunen, daha kac firin ekmek yemesi gerekecegini bilmedigimiz yazar. severiz kendisini, gulumsetir bizi o da.. yok yok, kesin ironi yapiyor bu, dedirtmis; ironi yapmadigini farkedince de, buruk bi gulumsemeyle saclarini oksayarak, tabi canim sen de okuyacak ogreneceksin insallah demekten baska elimizden bir sey gelmemektedir.
güncel Önemli Başlıklar