bugün

bu marifete sahip bir insana sıçmak da yakışmaz ki. *
yurtlarda çokca karşılaşılan söylem. haksız da diiller hani.*
atasözü olabilecek cümle. "başaramayacaksan yapma" cümlesini anlatmanın eğlenceli yoludur aslında.
mpal de lisede beden hocasının ' ben size senelerdir basketbol öğretiyorum hala tuvalette deliği tutturamıyorsunuz' diye mikrofonla ısrarla bağırdığı ve okulca şok olmamıza neden olan cümledir.*
paralı tuvaletlerin başında duran,birçoğu pek sinirli olan orta yaşlı amcaların,özellikle 'emcee emcee ben kaka yapcam emcee' nidalarıyla tuvalete giren çocukları kibarca uyarma cümlesi.
bu sözü duyan birçok çocuğun sadece çişini yapıp çıktığı gözlenmiştir.
sıçarken kenarlara taşırma!!
sana demiyorum,,biz sıçmayı bilioruz,,kekomuyuz ki!!

bir playstation wcsinde rastladım,,ışık yoktu ve telefon ışığıyla okumştum,,,keşke şarjı bitseymiş telin,,,ya da keşke arkadaşa son maçta 5 -0 yenilip hesabı ödemesydim,,
daha dün akşam kardeşimle arkadaşı arasında yaşanan ve beni yaran diyolog.
kardeşim:k
arkadaşı:a

a: ben bir tuvalete gireyim
k: işin uzunmu
a: evet
k: kesinlikle giremezsin senin g.... s..... defol git lan camiyemi gitcen cafeye mi gitcen ne bokun varsa ye orda ama bu evde asla giremezsin
a: neden lan:S
k: ulan bide neden diyemi soruyorsun hayvan herif insanmısın lan sen ulan son geldiğinde bi sıçtın babamla bir ay gönderemedik defalarca sifon çektik, kovayla su döktük ne yaptıysak gitmedi ulan bari deliği tuttursaydın lan senin götünün ayarı yokmu?

pohahahaha
ve kardeşim bakkala gider gitmez çatlama aşamasına gelmiş olan arkadaşı doğruca tuvalete yönlendi ancak bakkalın kapının yanında olması sebebiyle sefası uzun sürmedi ve kardeşim dayandı tuvaletin kapısına

k: çık ulan ........................................... herif şakamı yaptığımı sanıyosun camiye git ulaaannnnnnnnnnnnnnnnnn çıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk dalıyorum

......................................