defne samyeli tayyip erdoğan ilişkisi

entry 152 galeri 6 video ses iyilertrends
 1. 1.
  Cemaatin en yeni iddiası. iddiaya göre Tayyip Erdoğan'ın Defne Samyeli ile muta nikahı varmış. 25 Martta yayınlanacağı iddia edilen bomba kayıt da yine iddialara göre bu ilişkiye dair olacakmış.

  Eğer bu iddialar gerçekse(edit:değilmiş) akp büyük bir darbe alacak demektir. Çünkü benim şahsi görüşüm akp seçmeninin olası bir seks kasedine göstereceği ilgi ve tepkinin, yolsuzluk skandallarına, devlet işlerine, adaletin içinin boşaltılmasına gösterdikleri ilgi ve tepkiden çok daha fazla olacağı yönünde.

  Tayyip Erdoğan'ın "Benimle ilgili muta işini gündeme getirebilirler. Bunlardan her şey beklenir. iran’a gittiğimde ikisinde eşim, diğerinde kızım vardı. Bunlar her türlü ahlaksızlığı gündeme getirebilirler" sözlerini de hatırlatalım. Bu bir tesadüf olabilir mi? Yoksa ortaya çıkmasından korktuğu bir gerçek mi söz konusu(edit:değilmiş)? Bekleyip görelim.

  "Eline, beline, diline hakim ol" ~Hacı Bektaş Veli

  seks kasedi olduğu düşünülen(edit:değilmiş) bu bomba muhtemelen 25 mart'ta yayınlanacak. yine iddialara göre gül, geçtiğimiz gün feto'yu arayıp "nolur yayınlamayın görüntüleri" demiş, feto da "arkadaşlarla bir değerlendirelim" diye cevap vermiş. bana "biz sizi ararız" klişesi gibi geldi. bekleyelim bakalım.

  edit: Bakın yukarıda ne yazıyor: "bekleyip görelim". Bunların henüz sadece iddia olduğunu yazı içerisinde özellikle birkaç kez vurguladım. Yargısız infaz yapmamakta yarar var.

  Bir de "Müt'a nikahı günümüzde bütün sünni mezheblerinde zina olarak tanımlanır ve haram kabul edilir."

  edit2: başlık sol frame'de ne zaman en tepeye gelse 12. sıraya atılıyor sanki he? bilemedim.

  edit 3: defne samyeli twitter hesabından olayla bir alakası olmadığını açıkladı ve iddiaları ahlaksızlık olarak yorumladı.

  http://twitter.com/tweetingdefne

  Sizi bilmem ama bana epey inandırıcı geldi. Boşuna kayıt beklemeyin siz de amk dağılın hadi.

  edit 4: bunu yazmazsam ölürüm. Defne Samyeli'nin twitter'dan olayları yalanlamasına bir akpli gencin yaptığı çıkışa çok güleceksiniz:
  "basbakan bu kadar pis insan mi da istemiyorsunuz ? bunu bir hakaret olarak algiliyorum".
  #23193428 :)
 2. 2.
  kulağıma gelen dedikodulara göre defne samyeli'nin eski eşi eren talu bu ilişkiyi öğrenmiş ve bu nedenle karısıyla boşanmış. eren talu'nun şirketinin iflasa sürüklenmesinin de bu olayla bağlantılı olduğu dillendirilmekte.

  kaynaklarım sağlamdır ama yine de bunlara dedikodu diyelim.
  #23193501 :)
 3. 3.
  muta nikahı belirli bir vakit için kıyalan nikahtır ve itikadi olarak ehli sünnet vel cemaat hak mezhebince, itikadi bozuk olarak kabul ettiği şia mezhebinin güya fuhuşu önlemek için uydurdukları bir nikahtır.

  muta nikahı hanefi mezhebinde haram kabul edilir.

  muta nikahı yapanlar dinle alay ettikleri gerekçesi ile lanetlenirler.

  rte nin bunu yaptığına inanmıyorum. çünkü bildiğimiz kadarı ile kendisi amelde hak mezheb hanefi mezhebine. itikatte de ehli sünnet vel cemaat mezhebine tabidir.
  #23193513 :)
 4. 4.
  iftiradır.
  bazı bölücü yuva yıkanlar hemen var deseler de itibar etmeyiniz.
  #23193517 :)
 5. 5.
  bir dedikodu.

  eğer gerçekse defne samyeli'nin ne kadar midesiz olduğunu göreceğiz.
  #23193529 :)
 6. 6.
  değil samyeli rihanna ile bile ilişkisi varsa akp seçmeninin kabul etmeyeceği mevzudur. montaj demesi yeter.

  sanki bilmiyorsunuz?
  #23193539 :)
 7. 7.
  Tayyip erdoğan ın oylarını ikiye katlıyacağı idda.
  Cemaat böyle bir hata yaparsa bundan en çok zarar görecek olan yine kendisi olur.
  Tayyip bunu alır öyle bir kullanır ki şaşarsınız.
  Allah vereki böyle bir hata yapmasın cemaat. Yoksa bi 50 yıl daha akp iktidarda kalır.
  #23193568 :)
 8. 8.
  erdoğan'ın kasetle gitme ihtimali olan iddia.
  #23193573 :)
 9. 9.
  olmayan ilişkidir. iftiradır, karalamadır.
  #23193579 :)
 10. 10.
  defne samyeli gibi güzel ve alımlı bir bayanın midesinden şüphe ettirmiştir.
  #23193586 :)
 11. 11.
  eğer iftira ise defne samyeli'nin düşürüldüğü duruma sadece lanet okunacak iddiadır.

  ama gerçekse de kimseyi ilgilendirmez amk. ne heyecan yapıyorsunuz dedikoducu karılar gibi.
  #23193600 :)
 12. 12.
  Başbakanın ağzının tadını bildiğini gösterir.

  ayrıca size yakışır sayın başbakanım maşallah inşallah kaseti de görürüz.
  #23193608 :)
 13. 13.
  CIRKIN ERKEKLERI UMUTLANDIRAN iLiŞKiDiR. VEYA GENEMI PARA KAZANDI!
  #23193610 :)
 14. 14.
  olduğunu düşünmemekle birlikte eğer varsa bile böyle bi kaset, akepe tebaası bundan da memnun olur, ne güzel vuruyor uzunumuz mis gibin karıya** yürü be usta der oylarını bile artırır..
  #23193634 :)
 15. 15.
  bu öyle bir iftiradır ki emin olmadan destek olan, ayıplayan, kışkırtan her kim olursa bu onun yanına kalmaz gelelim ak parti secmenine, 1 tanesi bile buna inanmaz hatta ak partiye oy vermeyecek olan bilen bu iftira üzerine tekrar eski partisine oy verir.
  #23193644 :)
 16. 16.
  büyük ihtimal iftiradır ama misal ki gerçek olsun gör o zaman sen cümbüşü. böyle bir skandal çıkarsa yemin ediyorum geziymiş, 17 aralıkmış hikaye kalır. asıl cümbüşü o zaman görürüz.
  #23193663 :)
 17. 17.
  böyle bir şey varsa ve ortaya çıkarsa bir tabiat kanunu gibi açık, net ve tartışılmaz olan bir hakikat yaşanır ve akp daha da güçlenir. cemaat ise seks kaseti yayınlamak gibi bir ithamla daha fazla puan kaybeder. buraya yazıyorum. bakın eğer başka yere yazmış olsaydım buraya yazıyorum demezdim.
  #23193677 :)
 18. 18.
  yalandır .direk cemmaattın ağababalarıyla konuştum bunlar yolsuzluları suanlık görmesinler diye akp tarafından uyduruluyormuş dedi. inanmayın.
  #23193714 :)
 19. 19.
  gerçek olmasına ihtimal veremediğim ama verir gibi olduğum, tam verecekken vazgeçtiğim sonra acaba dediğim, yok artık sınırıyla belki sınırı arasında gezdiğim kısacası işin içinden çıkamadığım söylentidir.
  şakaysa hiç komik değil, ciddiyse çok eğlenceli.
  #23193755 :)
 20. 20.
  bu ilişki ile ilgili iddiaların odağında hanımefendinin kızı da var. eğer söylentiler doğruysa çarşı hakikaten karışır yok yalansa allah o kadına sabır versin böyle dedikodularla uğraşmak hakikaten zor!

  yalnız şöyle internetten bir araştırayım dedim, hanımefendinin kızının twitter hesabına göz gezdirdim, cover fotoğrafını görünce de tesadüf dikkatimi çekmedi değil. şaka lan şaka! ama boktan tesadüf olmuş hakikaten.

  merak edenler için:

  (bkz: all hail the king)

  (bkz: breaking bad)
  #23193804 :)
 21. 21.
  (bkz: çamur at izi kalsın).

  allah belanizi versin. defne samyeli yi de zan altinda biraktiniz. bu kadar igrencleseceginizi tahmin etmezdik ama artik sizden her sik beklenir. amk gavatlari.

  iftiraysa ahirette sictiniz beyler.

  edit: eksileyen piçler. zorunuza mi gitti? dava açsın da görün gününüzü ibnetorlar sizi.
  #23193912 :)
 22. 22.
  değil defneyi ak mücahitleri sikse başbakanımız; yine hüloğ, yüne hüloğ...
  #23193931 :)
 23. 23.
  Kulağıma gelen iddaalara göre tayyip Erdoğanın 2 çocuğu olmuş bir tanesi dilsiz diğeri sağır tabi ilişkileride biraz zor olunca işler yürümemiş bir defne "artık yeter" demiş ve gitmiş tayyibe bağırmış yardırmış resmen, sonra tayyip onu öldürtmüş.

  Günümüzde yaşayan defne bir israil ajanıdır gerçeği 2 yıl önce tayyip tarafından öldürüldü. Bu da benim kulağıma gelmeyen bir söylenti, baktım herkes saçmalıyor bende bir iki sacmaliyim dedim.

  Işin korkunç tarafı ise bu yazdıklarımıza inananlar var veya ihtimal verenler var. Aklıma şu sözü getirdiniz; "vermeyince mabut, neylesin mahmut"
  #23193932 :)
 24. 24.
  bana göre de yalan haber gibi geliyor en basitinden defnenin tayyip le ne işi olabilir ki. baykal'a yapılanın aynısı diyebilirim.
  #23193967 :)
 25. 25.
  tayyip in böyle bir kaseti olsa ve bu cemaatin elinde olsa cemaatle çoktan barışma yoluna hatta el etek öpme yoluna gitmesi gerektiğini düşündüğüm mevzu bahistir. yalan olma olasılığı yüksektir velakin %100 yalan veya doğru demek için beklemek lazımdır.
  #23193982 :)