bugün

bir hadisde peygamber sv. "her kim deccal'in ateşi ile ibtila ve imtihan edilirse Allah'tan yardım istesin ve kehf suresi'nin baş tarafındaki ayetleri okusun. bu suretle deccal'in ateşi ona karşı soğuk ve selamet olur" demiştir.
kendisi insandir. tv pc falan degildir. ayrica yaygin bir yanlis olarak; tek gözlü degil, sadece bir gözü kördür. önceleri cok dindar bir yasam tarzi ile kendi etrafina kendi resmini vizecek, daha sonra kendisini peygamber oldugunu söyleyecektir. ancak bunu öyle bir devirde yapacaktir ki; dünya karmasalar, igrenclikler ve savaslardan mahfolmus, korkunc bir cehalet döneminde yapacaktir. daha sonra ise, "millet ne desen yiyor" diyip insanlara "ben sizin rabbinizim" diyecektir. iste ondan sonra yeryüzünde gelmis gecmis en büyük fitne bas gösterecektir. insanlara harukaladelikler gösterecek, bunu görenlerin coguda "allah kendisini gösterir oldu" diyecektir. sanilanin aksine hz. mehdi onu öldürmeyecektir. cünkü deccalin gelisi hz mehdiyi asmaktadir. deccali mesih hz isa (a.s.) öldürecektir. hz isa (a.s.) deccale; "ey deccal sana bir darbem var" diyecektir ve deccal kacacaktir. fakat hz isa onu kudüsün bir kapisinin önünde kafasini ucuracaktir. iste bu olayin hemen öncesi su sekildedir. hz. isa (a.s.) yeryüzüne, samda ki emevi camisinin beyaz minaresine iner ve zor durumdaki hz. mehdinin yanina, mescid-i aksaya gider. orada hz isa (a.s.) hz mehdinin arkasinda sabah namazini kilar ve "bana deccali gösterin" der. deccal ise etrafindaki ispahan yahudilerinden olusan tam 70 bin kisilik ordusuyla hz mehdi ve islamiyeti yok etmek icin kudüse gelmistir bile... daha sonra hz. isa (a.s.) "bana deccali gösterin" dedinde önce müslümanlar korkarak isteksizlesirler. fakat hz isa (a.s.) onlari emin bir sekilde savasmaya ikna eder. iste tam o anda, deccalin askerlerindeki bütün silahlar calismaz olur. yahudiler tam bir korku ve kargasa icine girer ve müslümanlar saldiriya gecerler. agaclarin " ey müslüman arkamda yahudi var! gel ve onu öldür" dedigi gün o gündür. türünü bilmedigim bir tane agac söylemiyormus bunu. simdi israilde her yere o agactan dikmislerdir. deccal ise korkudan kactiktan sonra hz isa (a.s.)`in yaklastigini anlayinca kamet getirecektir. hz isa (a.s.) yanina geldiginde ise deccal "namaz kilacam, tövbe edecem" falan filan kivirmaya baslayacaktir. fakat hz isa (a.s.) "hani sen alemlerin rabbiydin ne olduda kulluk ediyorsun simdi" deyip deccali öldürecektir.
bela paratoneridir. ete kemiğe bürünmüş bir cinnidir efenim, mehdi de hayattadır, hayatlarını freud'un ölüseverlik diye tanımladığı durum üzerine idame ettiren bir grup yaratık içerisinden en dayanıklı ve inatçı iblistir. bu normal bizim bildiğimiz şeytan'ın insan kılığında gezenidir. insanlara belaları dokunmasın diye bunlara ün, şan, şöhret verilmiştir allah tarafından; bir şekilde tabi ki allah'la da irtibatları var.

çok acayip yaratıklar lakin çok pis tuzağa düşürülmüşler içinden çıkamıyorlar işin.

ayrıca sözlük yazarlığı da yapmaktadır.

bu arada bu yaratıkların dertleri sanırım kuran'da biz hitabını yapan özneye -bu sanırım melaikenin allah katında sahip olduğu prestij oluyor- ortak olmakmış deccal'in ilahlık iddiası da oradan gelme. hani allah ahlakıyla ahlaklanma diye bir şey var ya onunla alakalı falan filan...

evet buna rağmen cinsel sapkınlıklarından ise bir türlü vazgeçemiyorlarmış. istediklerini ise bozuk plak gibi tesbih çekerek elde ediyorlarmış.
çıktığı zaman lady gaga ile evleneceklerdir.
kıyametin alametlerinden. zamanında hz. isa tarafından taş atılarak bir gözü kör edilmiştir. yazılana göre bir ada da Allah'ın (büyük harf olarak görün de siz) zincirleriyle bağlı haldedir ve zamanı gelince serbest bırakılacaktır. insanlara kendisini ilk önce peygamber olarak daha sonra sizin yaradanınız benim diyerek insanları kabullendirmeye çalışacaktır. insanlara eziyet edecektir. Mekke-medine gibi dinsel bölgelere giremeyecektir onun haricinde her an insan toplumunun olduğu yerde çıka gelecektir. insanlar o geldiğinde kaçacak delik arayacaktır, dağlara kaçacaktır. ayrıca denilene göre esmer, kısa boylu olduğu ki kısa boylu olmasına rağmen heybetli bir görüntüsü varmış. alnında sadece Müslümanların okuyabileceği (okuma-yazma bilmese bile Müslüman olması yeterli) "kafir" yazısı yazacaktır. onu sadece ve sadece gün geldiğinde "hz. isa öldürecektir" yazar.
şu an hayattadır ve kuyruğu titreteceğinin farkındadır. lakin hısım akrabası kendisine pek yardımcı olmamaktadır çok yalan söylediği için olsa gerek kimse inanmıyor kendisine zahir.
elimde satır bekliyorum. hayır sadece mekke medine'ye giremeyecekmiş. gelsin bizim mahalleye girsin bakalım. yararım kafasını gözünü allah yarattı demem.
nostradamus'a göre ilki napolyon, ikincisi hitlerdir. üçüncüsü merakla beklenmektedir.

(bkz: nosty mşglsn snrm)
bir an önce gelse de dünya gözüyle bir görsek dedirtendir.

yeter artık, yansın lan dünya, ters dönsün, nedir bu keşmekeş!
kimine göre bir şahıs olsada bana göre sadece bir tasvirdir, örnek vermek gerekirse hadislerde geçtiği üzere bir kişi değil sadece bir imgelemedir. dinleri es geçen, ahlak sistemini çökerten simgesi tek göz olan illuminati denilen örgütte olabilir. peygamber zeki bir adamdı o dönemki cahil araplara inandıkları mitler ışığında anlattı bence, kanımca şu illuminati denilen hede deccaldir.
deccal teknolojidir.
bence aramızda dolaşıyor. ve hatta ülke yönetiyor da olabilir.
insanlar arasında kılık değiştirerek yaşama kabiliyeti edinmiş über bok yaratık. istediği herhangi birinin kılığına girebilir. lakin şartlar olgunlaşırsa. benim şeklime de bürünmesini bekliyorum ben de onun kılığına giricem bi rolleri değişelim bakalım nasıl oluyormuş o şeytanlıklar iblislikler.
dünyada kötülüğü yaymaya çalışacak olan ancak geliş tarihi bilinmeyen zattır.
(bkz: internet deccal mi)
(bkz: Erdoğan ın mehdi olma ihtimali)
Kalabalıktan ve şehir hayatından had safhada faydalanan hem orospu hem pezevenk. Şeytanların en güçlüsü.
1 amerikan dolarında piramitin en altındaki roma rakamlarının harf olarak okunuşudur.
Heroica'yi dinlerken aklima dusenler. Buyuk besteci Beethoven, bu eserini o devirde Avrupa'daki gerici monarsilerin hakkindan bir bir gelen Napoleon'a adamis. Ancak bir sure sonra Napoleon, iceride ve disarida despot,isgalci bir kimlige burunup, kendini imparator ilan edince, Beetoven, eserden onun adini silip, zorbaliga karsi mucadele edecek her isimsiz kahramana ithaf etmis. Allah, her kavme nebiler ihsan ettigi gibi sufyanlar ve deccaller de gonderiyor. Cogu zaman da sufyan, baslarda suret-i haktan gozukup, destek aliyor. Allah'in ona bahsettigi basari ve fetihleri kendinden bilip, secilmis ozel kullardan biri oldugu zehabina kapildigi anda tuzaga dusuyor. Biz muslumanlara sufyan ve deccalin serrinden korunmamiz icin Kehf suresini okumamiz tavsiye edilmistir. Bu surede sirk uzere olan bir halkin kendilerine verecegi bedeni ve ruhani zarardan korunmak isteyen bir grup gencin magaraya siginmalari anlatilir. Her ne kadar magara gercekse de bu magaranin metaforik bir anlami da vardir. Zira sirkten daha buyuk bir afet varsa o da nefret, kusku ve sevgisizliktir. iste sufyan veya deccalin marifeti odur ki kisiler ve gruplar arasinda kini,dusmanligi yayar ve hakimiyetini de bu fitne uzerinden surdurur. O halde bulundugun yeri iyi belire. Kalbinde nefret,adavet,bugz ve ofke varsa deccal seni de tuzaga dusurmus demektir. Siginacak bir magara bulsan iyi olur.
bir history channel balgeseli için: http://www.youtube.com/watch?v=dV7WY8-um-s
Süleymancılar cemaatine göre bu varlık Atatürktür.

Kafayı yemiş bunlar. Bi gülme geliyo insana.
küçükken ne korkardım.korku da kalmadı.
hengame.
dijital, bir kafir müslümanın ruhunu ele geçirir ve müslüman gibi olur mükemmel münafıklardırlar. zaman makineleri vardır. kurban sağlak ise sağ solak ise sol göze lens kamera takılr deccalde ise monitor lens. deccal müslüman gibi görünür ayırt edilmez sahte cennet ve cehennemi vardır. elektronik sisstemlerdir bunlar çok meşhur bir dini grup bunun askeridir hem içinde ki müslümanları ezer hem dışarıdakileri.
http://www.habersaati.com...-bebek-resimleri,700.html
güncel Önemli Başlıklar