bugün

Uçurumdan kıl payı dönmek gibi bir şeydir. Bugün başıma gelmiş olaydır. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Sanırım çan sayesinde olmuştur.
hoca insaflı mı davrandı lan acaba hissiyle karışık oh be hissini yaratan nottur.
Bütünlemede BB yapma ihtimali ile ff yapma ihtimalinin eşit olduğu harf notudur.
Meslek hayatımda hiçbir işime yaramayacağını bildiğim dersleri verirken genel olarak aldığım nottur.
Ortalamayla geçmektir.
akademik ortalama 1.8 in altına düştüğü an vermekle mükellef olduğunuz derslerin arasına bir anda girer. öğrenci bilgi sisteminde ampül gibi akademik uyarı diye kırmızı bir ibare belirir ve tüm hayaller soğuk bir duşa girer.
Dc yi "disi" seklinde okudugum ve aklima bir anda wonder woman'i aquaman'i getirmis baslik.

O kadar da uzaklasmisim su harf notu islerinden.
Marvel ile geçmek daha iyidir.
üniversite hayatımın iki harf ile özeti.
Bugün açıklanan sınavdan dc ile geçtim böyle ne sevinebiliyosun ne üzülüyosun çok garip duygu.
Algıda seçilik bu olsa gerek. Harf notundan önce film şeysi sandım. Aquaman'ı yeni izlemiş olmanın etkisi de olabilir.

Üst üste 2 yarıyıl dönem not ortalaması belirlenen sınırın [bizde 2] altında kalmamalı.
ite kaka geçiyosunuz sonra yok atanamadım yok bilmem ne.
Zor dersler de ki yoldaşımdı.. Büte büte yükseltiyordum..
şartlı geçmektir. dönem ortalaması 2.00 ve üstüyse geçer, altıysa kalır.
görsel

Çalışmadan derslere gitmeden ve kopya çekmeden ders notları bu kadar oluyor.

Sonra çalışsam geçermişim diye egonuzu tatmin ediyorsunuz.
iyide dc ile geçecek ortalama yok ki burada amk.

Ed: o dd değil miydi ki... bu kadar uzağım bu konulara.
ekonomi sınavından dc ile geçmişim hem de soruları sallayarak, imkansız olarak gördüğüm bir dersti kaldı 9 ders onlardan da bi şekilde geçersem 1 hafta sonra güle oynaya gidebilirim istanbul'a.
eğer kredisi yüksekse ortalamayı daha çok düşürecektir. geçtim diye sevinmek mantıksızdır yarardan çok zararı olacaktır mezun olurken çünkü mezun olma ortalama şartı vardır.
dc olan dersi tekrar alıp ff yapmış biri olarak söylüyorum halinize şükredip, zorunda kalmadıkça, bir daha o dersi almayın.