bugün

şüphesiz ki la casa de papel'i izlemeyi birakma sebebim. bunun vurduruyor olmasinin dizinin konusuyla hicbir ilintisi de yok. sırf şuraya da biraz ibnelik serpiştirelim amaciyla yapilmis. yettiniz artik.
helsinki kim lan sorusunu beraberinde getirir. abi kim bu helsinki ? neden vurduruyor. insanlar bilgiye aç secereyi dökün ortaya. öyle "vurduruyor ibine nihohaho" deyip kenara çekilmeyin. helsinki finlandiya nın başkenti değil miydi hem olm.
hiç bir karakteri bilmem. gugıldan baktım. o kürek gibi sakalından utan p.zeventk diyorum.
Netflixin eşcinsellik akımının bokunu çıkardığını gösteren detaydır.

Tamam anladık bu dünyada eşcinsellerde var. Yaşam alanlarını da kısıtlamıyoruz. Kim kimi s*kerse s*ksin ama her dizide de bunu gözümüze sokmanıza gerek Yok.
görseli ile beraber oha çektirmiştir. kim vuruyor buna abi kim. adam bildiğin kepçük aazlı at hırsızı. yolda görsen saati sorsa çığlık atarak kaçarsın. yazıklar olsun boyun devrilsin adam gibi püüüüü.
önceki fotoğraftaki duruş ve ifadeden insanın inanası gelmiyor. ancak bu resimle taşlar yerine oturmuştur.
(img:#1879905)
Dış görünüşe aldanılmaması gerektiğini bir kez daha bizlere hatırlatmıştır.
Bir takım erkeklerin dikkatini çekmiştir.
Ne var yani, adam dile düşeceğime, eteğe düşeyim demiş; Ahhh kahpe kader, her iki tarafa da düşmüştür. Şam'da kayısı.

ib ne aa daaam!
Oslo amcanın hanımı olur bu teyzemız Oslo amca rahmetli olup hakka yürüyünce kendisinden daha genç olan mahallenin delikanlısı palermo'nun kanına girmiş ona vurdurmuştur tam bir kevaşedir.
Klasik netflix'in saçmalıkları bir dizisinde de ibneligi meşrulaştırmasa şasiracam.
la casa de papel'in eşcinselliğin bokunu çıkarmadı sonucu oluşan durumdur. hatta tokyo karakteri ile rehine kızın öpüşme sahnesini saymıyorum bile.
"kalıbına sokayım helsinki" diye küfretsek adam iltifat kabul edecekmiş.