bugün

ilk şampiyonlar ligi maçını 24 şubat 2009 da manchester united a karşı oynayan 18 yaşındaki inter li italyan futbolcu. * *
az biraz oynadığım fm 2009'da inter reserv kadrosunda bulunan, hem sağ bek hem de sol bek olarak görev yapabilen italyan oyuncu..
c. ronaldo'yu bir kaç pozisyon haricinde birebir de geçirmemiş interli sol bek.
ileri geri idareli oyunuyla ideal bir sol kanat oyuncusunun tarifine uygun olan, maxwell' i onbirden kesmiş, gelecek vaat eden genç oyuncu.
jose mourinho nun hakkında gelecekte maldini gibi bir fenomen olabilir dediği 18 lik savunmacı.

http://www.goal.com/tr/ne...osanton-maldininin-varisi
jose mourinhonun bebeği olan futbolcu...pek sevmediğim fm 2009daki göz bebeğimdir benim de...
ismiyle karizma yapmış futbolcudur.
henüz 1991 doğumlu olmasına rağmen italyan milli takımı formasını 4 kez sırtına geçirmiş sol bektir. belki de önümüzde ki 15 senede milano şehrinin yeni paolo maldini si olacak. fakat sırtında kırmızı değil ; mavi forma olacak.
mourinho gittikten sonra gözden düşen futbolcu.hem sağda hem solda *oynayabilen 1991 doğumlu bu futbolcu şu anda newcastle united'de oynamaktadır.şahsi kanaatimce mourinho ile 2 yıl daha çalışsaydı şu anda dünyanın en iyi beklerinden birisi olmuştu.
Önümüzdeki sezon kendisini daha önemli bir takımda görebileceğimiz italyan sol bek. Bu sene çok kötü oynayan newcastle da kaleci tim krul ile beraber beğenilen birkaç futbolcudan biri. italya da savunmayı , ingiltere de tempolu futbolu öğrenmiş ve daha 22 yaşında olan bir oyuncu için pek çok büyük takım newcastle ın kapısında sıraya girebilir.
kimsenin fark etmediği, harika bir sol bek, sağ bek, stoper, orta saha, sağ kanat. Süper bir topçu. Ah bi futbol şubesi direktörü olacaktım var ya.
fm oynayanın süper yetenek zaa ben buldum diyerek başlığına koştuğu topçu. *
newcastle united' in eski takımı inter' e kiraladığı, savunmanın her iki kanadında da görev yapabilen süratli futbolcu.
italyan millî futbolcudur.