bugün

su katılmamış deriz ya işte aynen öyleler hemde !

fetöyü bitirdik çok şükür şimdi sıra tiyatro diyen orospu çocuklarında .
bak bak nasılda eksi verip kaçıyor puştlar !

ne bok olduklarını kendileride biliyor yani !

sadece meydana çıkmaya götleri yemiyor olay budur .
insanların canlarını hiçe sayarak dışarı dökülüp can verdikleri geceye kimse tiyatro diyemez. Kimse oyunculuk pahasına can vermez. Birilerini eleştirebilirsiniz ama tiyatro demek saygısızlık o insanların direnişine.
Darbeye tiyatro diyenlere hakaret eden o çocuğu yorumu...
Feto yu bitirmiş...
Yaprak bitirdin amk!
Bir tane fetodan içeri alınan akp li milletvekili, bakan vs var mı?
Feto ya ne istese veren en büyük Feto destekçisi başta oturuyor, sen neyin masalını anlatıyorsun at kafa?!!
Darbeye tiyatro demek doğru bir tabir değildir eyvallah ama daha dün yaladıklarınızı gelip bugün nasıl tükürebiliyorsunuz? Hemi de sizin gibiler içeri alınmazken. Bana içeri alınan 1 tane akpli gösterebilir misin, Fetöcülükten. Kanıtları duruyor, sen neyin kafasını yaşıyorsun olum? Hoca efendi hoca efendi He? Git başka yerde havla hadi bakiyim. Burdan sana kemik çıkmaz!
aynı zaman da tankların karşısına dikilecekleri yerde marketlere koşan orospu çocuklarıdır da aynı zaman da .

vatanseverlermiş ya o bakımdan !

yani bizde marketlere koşsaydık fetö cumhurbaşkanı olacaktı ! ama koşmadık çümkü bir bu vatanı seviyoruz ve orospu çocuğu da değiliz !

orospu çocuğu ile namuslu insan böyle ayrılıyor işte kardeş !

atmelere marketlere koşan orospu çocuğu sana ve senin gibilerine diyorum bunları olduğu gibi komple !

ha birde tankın önüne en önce ben çıkarıp diyip tv karşısında kahve yudumlayanlar var onlara sıra gelmedi daha !

inşaallah bir tescillensinler gerisi kolay evel allah .

ufak falsolarına bakıyor artık herşey !
cemaat evlerinde yetişen kadim fetöcülerin kendini aklamaya calısmak icin ona buna hakaret etmesine güzel bir örnektir.
bu cemaat yetistirmesi saldırgan itlere bir soruşturma açılsa yedi sülalesinin fetö uşağı olduğu ortaya çıkar. çıkacak da.
Ortada bir darbe girişimi var. Demokrasi nöbeti tutanlar tankların altına yatanlar kahraman, marketlere koşan fetocu oluyor.

Peki bunca hain devlete nasıl sızdı, bunlara kim dur demedi diye soran yok amk. Bende buna tutuluyorum.
Selamlar.
Ben başlığı açanı gördüm ve şunları bırakmaya geldim.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Naber lan hocaefendisini siktiğim tiamatı?
Artık bu saçma atışmalardan vazgeçilmeli. Kimisi iktidara karşı diye ölen insanların verdiği mücadeleye tiyatro der. Kimisi karşısındaki muhalefet ediyor diye vatan haini der, küfreder sonra başka bir başlık altında küfüre karşıyız der. Kendimize gelelim.
Darbe veya darbe değil, bunun arastirilmasi lazım, iktidar darbe diyor ama mecliste arastirma teklifine red oyu kullaniyor, niye?
Tengir hocam vurdu gol oldu +
(bkz: #42054495)
tengir sen git senin oy verdiğin zampara deniz baykalın gelsin !

pompacı deniz anlarsın sen !

vatan millet sakarya deniz hani .

fetö piçini karım yapacam senide şahidim yapacam !

öyle bana fötücü diyerek fetöcü olduğunu saklayamazsın !

darbeye tiyatro demek feto piçini ne kadar sevindiriyor değil mi ?

sakın bu emir ondan gelmiş olmasın size !

sizide onun üzerine yatırıp öyle halledecez inşaallah !

ha bir de beni defalarca tehdit etmiştin neydi o rüzgarmıydı yoksa ?

hayatınız yalan lan sizin hayatınız !

liderleriniz oy verdiklerin adam mı ki sizde adam olasınız doğru sende haklısın !

adam adamlık kim siz kimsiniz !

zaten sadece konuşup hiç bir icraatınızın olmaması ne kadar çokomel olduğunuzu sergiliyor zaten .

sen ne yazarsan yaz yani !

ama dediğim gibi başkalarına fetöcü diyerek fetönün piçi olduğunu gizleyemezsin !
bu amınakodumun tiamatı ne zamandır burada hiçde akıllanmamış amk.
Tiamat a an itibariyle 23 eksi gelmiş ama tengir budun a 1 eksi tek gelmiş o da acaba kim?
soruları beraber çalan, askerlerimize beraber kumpas kuranların, bir de böyle mal mal konuşuyor olması, delireceğim.
At kafa tengirin koyduklarına havlamış havlamış, ama havlama yerine hayır, onları ben yazmadım, ben fetocu değildim, değilim diyemiyor.
15 Temmuz akşamı hayatını kaybeden 248 kişi var ya. Hiç mi içiniz sızlamıyor lan. Hangi parti olursa olsun, hangi siyasetçi olursa olsun, zamanında ışık evlerinden çıkmayıp abilerle ders çalışıp badeleme yapanlar olsun.. işte her birinizin elinde 248 şehidin kanı var. Şimdi o fetöcü bu fetöcü diye ona bok atıp vicdanınızı rahatlatmaya çalışmayın.
Tiamat ın bildiğin fetö bozması akp li olduğunu gördüğümüz başlıktır. Ülkemizin bekası için şu kripto fetöcüyü ihbar edelim.

https://onlineislemler.eg...ov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx
güncel Önemli Başlıklar