bugün 1310 başlık

dar pantolon giyen kızlardaki sekse yatkınlık

1. 22 -14
    neşeli bir gün olsun istedim, bir kahvaltı yapayım da ağzımın tadı yerine gelsin istedim..bir de ne göreyim ?? ulan arkadaş sabah sabah uyku mahmuru olarak, o daracık pantolonları giyip sokağa neden çıkarsınız ki ? sabahlıkla çıksanız daha iyi, hiç yoktan siz rahat edersiniz, o daracık pantolonun içinde nefes alamamana gönlüm razı olmuyor, bir büyüğünüz olarak kalbim sızlıyor..hayır sonradan beni de yoldan çıkartıyorsunuz, ne kadar hastalık varsa vücuduma taşınıyor sizin bu teşhirciliğiniz yüzünden.. teşhircilik diyorum çünkü bir kız sabah-öğlen-akşam demeden o daracık pantolonu giyorsa teşhircidir gobeller.. başka ne amacı olur ki? kendini segileyecek illaki.. sonra da her zamanki amacına ulaşacak.. sekss..!! hayır böle teşhirciler yüzünden millete de tecavüzcü damgası vuruyorlarya, orasıda hoş tabiki.. ama burada tecavüzcüler hem haklı hem haksız.. haklı çünkü, teşhire maruz kalmakta.. haksız çünkü; gidip gönül rızasıyla alamadığını, zorla alıyor.. ne kadar ayıp değil mi ? ee tabiki herkes ben değil, her çiçekten bal almak gibi huylarım yoktur, ben bir arı olarak, çiçekler bana gelmekte.. benden iyisini mi bulacaklar dimi ama ?

yok gençler yok, bu sekse yatkın kızların düzeleceği yok.. ne kadar onları deşifre etsem de, ne utandıkları var, ne de vazgeçtikleri.. hadi ben onlara gerekeni her türklü yapmaktayım, aman siz karışmayın.. ben bulaştım bunların bu seks dolu hayatına, sizler bulaşmayın.. hastalık felan, zor iş bunlar..
  2. 2 1
    kızdan kıza değişecek olan yatkınlıktır. Yanlız o daracık pantolonları giyen kızların arkadan kabak gibi çıkan popoları izlemeye değerdir.
dar pantolon giyen kızlardaki sekse yatkınlık ile alakalı başlıklar