bugün

Sizin o yazılarınızla vatan kurtulmuyor yani su hukumet basliklarini acip durmayin biz troll baslik acinca suçlu oluyoruz siz aynı konuları açıp açıp suçsuz oluyorsunuz.
(bkz: donuzla geç)
Nerden biliyon amk bende şunu diyorum trump başa geçince amerikadaki iktidarsız erkek nüfusu yuzde 73,2 arttı.
Kimi eleştirelim mesela? Ben kedim garip'i, tavşanım pamuk'u ve henüz adını koymadığım iki yavru kediyi karşıma alıp onları eleştirmeyi düşünüyorum. Muhtemelen garip en eskileri olduğu için gidip ekonomiyi duzeltecektir.
görsel
Efendim? Buyrun benim.
Arkadaşım niye eleştiriyorsunki bu kadar eleştireceğinize çalışsanız ekonomi zirve yapardi.
suçlu benim geçen gün 2000 dolar alıp köşeye attım.

ben parayı çekince borsadan ekonomi çökeldi tabi.

özür dilerim hükümeti rahat bırakın beni suçlayın.
adam dolar füze gibiyken çıkıp henüz hasar oluşmadı diyor,bu da halen o adamı savunuyor.pes.
Dolarım avrom olaydı ben de iyilerdim abicim.
(bkz: Trollere sokayım kampanyası)
Halkı suçlamamız gereken olay. tabi suçlu biziz, biz getirdik bu hale memleketi.

Niye kötülemeyelim kardeşim halimiz meydanda. ulan senin paran suriye lirası karşısında bile değer kaybetti, daha ne olsun kardeşim, ne diyorsun sen.

O kadar fetöcu içeri atıldı, akp bu kadar fetöye yakın olmasına rağmen, vekillerden kaç tane çıktı, aptal olma artık aç biraz gözünü, aç, aç. bir şey olduğu zamanda "heeaa dış mihrakların oyunu, oo fetocu bunlar." ohh ne güzel alışmışlar değil mi işin içinden sıyrılmayı.

Ulan senin ekonomin bir örgütün ele başının yaptıklarıyla sarsılıyorsa, çekil git yapacağınız işin taa *mınakoyayım. Bu kadar mı pamuk ipliğine bağlı yani ekonomimiz.
E arkadaşım sende zamanında borsa yapsaydın aklını kullansaydın bugün doların avron olurdu.