bugün

dunya nin en super erkeklerinin turk erkekleri olmasıyla doğru orantılı tespit. güzeldir.
görüp görülecek en saçma kategorizasyonlardan biridir. ciddiye alınmamalıdır.
zulu kabilesini görmemiş bireyin uydurmasıdır. sen bi inkaylan efenim bir lapon lan * karşılaşmadıysan böyle düşünürsün tabi.
yalnız şu durumu da inkar etmemeli. o da güzellik ve kendini beğenmişlik arasındaki orantısızlıktır. dünya izerindeki milletlerde çok daha güzel olup da, çok daha alçak gönüllü hanımlar mevcuttur. bunların arasında maalesef ki, türk kadını yoktur. kızı da olabilir...
dünyanın en güzel kızlarının turk kızları olması kadar saçma bir önermedir. ülkemizdeki insanların büyük bölümünün bakımsız ve cahil olması aynı oranda kadınlarınada sirayet etmekte bu yüzden çirkin oldukları düşünülmektedir.
uydurma önermedir.
önerene önerim, önermesini * genetik ile ilgili bir araştırma yaptıktan sonra tekrar gözden geçirsin.
türk kızlarının ısrarla karşı çıktıgı onerme.**
saçma bir öneridir..
türk kızları gayet güzeldir.. bir de üstüne bu önermeyi saçma bulacak kadar akıllıdır..
(bkz: homongolos) bir kadın düşmanı.
kafamı arkama çevirip boynumun üstünden bakış attığımda karşıma çıkan iki loptan oluşan uzvumla güldüğüm önermedir. yaw en çirkin derken insanın sorası gelio ne gördün ki zevkin gelişti? öyle tatil yöresinde iki tane bir seksenlik, sarışın kızla bir milletin kızlarını kıyaslayıp saçma sapan önermeleri ciddi bir müessesede dile getirmeyelim pls tşk

(bkz: sazan avına katıldım en bi mutluyum)

(bkz: kafam güzel idare et)
dünyanın en çirkin ve en kendini beğenmemesi gerektiği halde, beğenen kızlarıdırda ayrıca bunlar.
rusyadan küçükten yavru kız alıp sonra türkleştirip melezleme yönetemiyle, değiştirilebilicek genelleme.
konuya biraz, duygusal yaklaşılınca, sanki elle tutulur bir şeyler elde ediliyor.

şimdi aldınız taş gibi bir rus kızı. Allah için hepsi çok güzel. şirin bir surat, güzel bir fizik. buraya kadar hiçbir şey yok.
aldınız karşınıza. akşam yemeğine çıkıyorsunuz. düşünsenize, kültürler farklı. geğik yapılamıyor. aynı kültürden olan insanlar, hiçbir şey demeden bile karşı tarafa birçok şey anlatabilir.

karşınızdaki kadının yabancı oluşu çok büyük bir sorunu ortaya çıkarıyor. konuşmalarınız, sadece karşı tarafa tercüme şeklinde gidebilir.

bir türk kızı size,
" seni seviyoruummm.. ama sen beni sevmiyooossuunnn" derse, ilgiye ihtiyacı olduğunu, sevgi gösterileri istediğini anlarsınız.

bir ingiliz kız size,
" i love youuuuuuu. but you don'tttt" derse, onunla sadece kavga edersiniz.

o yüzden, çirkin bir türk kızı, birçok açıdan, en güzel ecnebi kızdan daha güzeldir.
ingiliz kızlarının çürüttüğü önerme. bazı sitcomlarda, filmlerde esprisi bile yapılır.

-bütün güzel kızları yok edeceğim!
+olmaz! o zaman dünyada sadece ingiliz kızlar kalır.

(bkz: family guy)
şahsen ben gezdim gördüm test ettim onayladım çirkin oldukları konusunda hemfikir olmam bi yere kadar mümkün ama dünyanın en çirkin kızları olması yolunda ki saptamaların tamamen gerçek dışı olduğu kanısındayım özellikle çinli ve malezyalı kızları gördükten sonra ha bide peru'lular var ki yanından geçilmez.
(bkz: yanlış önerme)
dünyanın en kötü gözlerinın türk erkeklerinde olmasıyla ortaya cıkan yanlış bir önerme.

nasıl, nerden, ne şekilde, nereye bakılıyorsa artık..
türk erkeklerinin dünya ortalamasını düşürdüğünü duyduktan sonra bu hiç de garipsenmeyecek bir durumdur aslında.
kedinin ulaşamadığı ciğeri mundar sıfatına sokmaya çalışmasından mütebellik, kuyruk acısı görünümlü, negatif reaksiyonlu önermedir. kategorize saplantılı bireyin ortaya koyduğu deli saçması genellemeye ailecek kıçımızla gülmekteyiz...

(bkz: peki zeki müren de bizi görecek mi)
ne bıvaet nekrasivıh jenşin, bıvaet malo vodki yani çirkin kadın yoktur az vodka vardır.
deli saçması bir önermedir.*
yılık bir önerme, kedinin ulaşamadığı ciğer üstü komşunun kaz görünümlü tavuğu...
eğer doğru bir önerme olduğu kabul edilirse dünyanın en çirkin erkeği türk erkekleridir önermesinin doğru kabul edilmesi gerekir.zira genetik bilimi bunu söyler.*
yediği darbelerden bunalmış bir hödüğün kendi egosunu tatmin etmek için -darbelerin etkisiyle sulanan beyninin istem dışı bir şekilde- bırakın sesli düşünmeyi sesli yazmak zorunda kaldığı bir durum.
haksızlık etmiyelim türk kızlarına. ancak en götü kalkık olmaları konusunda açık ara birincidirler muhtemelen.
alanya gibi tatil yorelerine gidince daha net anlaşılabilen durum. kıllı türk kızlarının nazını çekmektense su gibi olan rus kızlarıyla birlikte olmayı tercih ediyor insan.