bugün

oldukça kalitesiz bir yazar.
bugünkü yazısı :
http://www.hurriyet.com.t....asp?yazarid=3&gid=61
malum türk medyasının ne denli siyonist israil devletinin yanında olduğunu özetlemiştir.
multi-fonksiyonel liberal, iflah olmaz amerikancı.
kendisi icin amerikanin turkiye baskonsolosu da denebilir.
bes sene evvel bir tv programinda turkiye turklere birakilamayacak kadar onemli bir ulke ve turkiye abd kosullarini once ss1 metodu, olmazsa ss2 metodu ile kabul edecek diyen, emdigi sut hakkinda tazelik tartismasina yol acilmis kose yazari.
"KARAKAŞ- Geçen hafta referandum lafı ortaya atıldı. Avrupa Birliği karşıtlarının ellerindeki son kozu ellerinden almak için...

ÜLSEVER-Dünya, küreselleşen bir dünya. Burada da Türkiye Türklere bırakılmayacak kadar önemli bir ülke. Biz istesek de istemesek de değişeceğiz. Başka hiçbir yolu yok.

ALTAN- Yılımızı çalarlar, birkaç yılımızı çalarlar.

ÜLSEVER- O kadar."

Habertürk - (Avrupa Kulübü Programı-12.03.2002)
hiçbir şey söylememenin hürriyet gazetesi şubesi.

böyle yazarlar vardır, very important gazeteelerde very important cornerlar kapmışlardır. ancak köşelerini hiç bir şey söylemeyerek, herşeyi ışıkbir tül ün ardından göstermeye çalışarak muhafaza ederler.
doyurucu yazılar yazan köşe yazarı.
dün bekir coşkun konusunda başbakanı eleştirmiş hürriyet yazarı.
hurriyetin liberal kontenjanindan yazar olan kimse.
Boğaziçi Üniversitesi mezunu gazeteci.
ağır derecede liboştur. rüzgarın estiği yönü çok iyi takip eden bir yazardır!
ben amerikan yandaşıyım demiştir.

(bkz: soğuk espiri)
ne ayak oldugu belli olmayan, sözde gazeteci. birileri ile ciddi halvet oldugu kesin, yaptıgı yorumlar yandaşlarının bile midesini bulandırdıgı için ekranlarda pek sık gözükmeyen bünye yine bugünlerde piyasaya sürüldü midelere zarar yorumcu.
(bkz: maşa)
hurriyet gazetesini elime alinca okurum daha aklimda kalan bir tespiti yok. sabun köpügü gibi yada benim kafa cok dolu. kil olunan hurriyet yazarlari arasinda hadi uluengin'le beraber basi cekmektedir gözumde.
bugünkü yazısında taraf gazetesi ve taraf gazetesi muhabiri mehmet baransudan daha önce haklarında yazdığı yazı nedeniyle özür dileme olgunluğunu gösteren yazar.

http://yenisafak.com.tr/G...2009&c=1&i=219533
bugunku yazinda mustafa sarigulun liderlik meziyetlerinden bahsederek beni benden alan kisidir.

mustafa sarigul'un hitabetinin,soylemlerinin oldukca basit ve kurmaca oldugunu anlayamayacak kadar subjektif olmasini hayretle karsiliyorum.

yazisi icin:http://www.hurriyet.com.t....asp?yazarid=3&gid=61
gazeteci olsaydım sırf bu zatla aynı mesleği yapıyorum diye kendimden utanırdım. o denli tiksinç, o denli düşük.

daha yazmak istediğim çok şey var bunla ilgili ama bunun yüzünden sözlükten uçurulmaya değmez.
bir yazısında ''nurcuların bu ülkenin zararına olduğunu düşünmüyorum'' demesiyle tüm artılarını silmiş, süpürmüş saf kişidir.

kpss skandalı kendisine kapak olmuştur dilerim.
bugün köşe yazısında devletin pkk ile dolaylı yollardan görüşmesi gerektiğini söylemiş olan yazar.

(bkz: sakalımız yok ki)
liberal kontenjanından hürriyet e yazar olmuş, öfkesi aklının ötesinde, jakoben, devletin legal kesiminden ziyade derinliklerini seven, kafası karışık, antidemokrat yazar.
hürriyet gazetesi tarafından işine son verilmiş. yazıları haftada 1 güne düşürülmüştü, kesmemiş olacak ki, bu şekilde tamamen kurtulmuş oldular. seçim öncesi bu davranışından ötürü hürriyet gazetesini kutluyoruz. bekir coşkun, emin çölaşan gibi kellesi kopartılmış bir yazardır şu anda.
seçim sonu yatırımı olarak işine son verilen köşe yazarlarından sadece biri.

medya patronları sonuçta işadamlarıdırlar; demokrasiye ve çok sesliliğe sahip çıkmalarını beklemek ise bizim saflığımız sadece.
oda tv'de yazmaktadır.