bugün

videolu kaynak:
https://www.sabah.com.tr/...an-i-kerim-tilaveti-video

--spoiler--
başkan recep tayyip erdoğan, ramazan ayında başladığı hatm-i şerif’te 25. cüze geldi. kur’an-ı kerim’in 42. suresi olan şûrâ suresi’nin ayetlerini okuduğu görüntü sosyal medyada yer aldı.
--spoiler--

ülkede tonla dert var. beyefendi hatim indiriyor. hatim ile kurtaracak ülkeyi.

d: beni niye eksiliyorsunuz,
ben mi hatim ile ülkeyi kurtarıyorum?
ya kameralar sizlere okunan bu hatimleri, duaları geri çevirmeyiniz lütfen! amin...
Hatim has been downloaded.
hatimlerle yeneceğiz dış mihrakları.
Erdogan : ama prof. kamerayla cekmeyin. Telefonla sanki benim haberim yokmus gibi cekin ki, daha iyi reklamim olur.
sadece hatim indirmiyor... anlayana...
Kuran okumayı dahi bilmeyen, namazda okunacak sureleri öğrenmeyen neslin buradan olumsuz eleştiri yapmasını normal olarak görmüyorum.
(bkz: haberim yokmuş gibi çek panpa)

görsel
Doları indirsin.

Görevi o...
+ dolar 7 tl oldu!
- şşş cumhurbaşkanı hatim indiriyor sessiz ol

+ devlet maske dağıtacağım dedi aylardır maske Yok, şimdi de satış serbest demi?
- ya sessiz ol hatim indiriyor dedik.

+ işsizlik, açlık, borç, iflas ve daha kötü bütün durumlar başımıza geldi
- ya ne laftan anlamaz adamsın, böyle küçük dünyevi meseleleri kafana takma, bak bizler için hatim indiriyor
Cumhurbaskani hatimi, yandaslarda parayı indiriyor.
Haber metninin düzeltilmesi gerekir.

--spoiler--

Şovmen recep tayyip erdoğan, ramazan ayında başladığı hatm-i şerif’te 25. cüze geldi. kur’an-ı kerim’in 42. suresi olan şûrâ suresi’nin ayetlerini okuduğu görüntü sosyal medyada yer aldı.

Okuduğundan pek de bir şeyler anlamadığı anlaşılan Erdoğan, amin diyerek son noktayı koydu.

--spoiler--
eger hala carpilmadiysa ya hatim indirmiyor, yada indirdigi hatimde bir problem var.
Böyle böyle yenicez bu Coronayı Allahın izniyle. az çok demeden siz de yasini-şerif okuyun
chp li ekrem gibi basını cami içine basını doldurup hava atmamış en azından tadili erkan tam nizami kuran okumuştur.. iki yüzlülüğün kralını ekrem yaptı aq adam seçim öncesi her hafta cumada seçim bitimi ramazanda şarap eşliğinde et yemek..
gayet normal bir müslüman kur-an okuyabilir.

okumaması anormal. bunu üstün bi durum gibi gösteren dinsizlere selam olsun.
her yerde hazır olan herşeyi duyan allah için kamera kaydı niye diye şeytan dürtmüyor değil.

kayıt emaille arşın 7. katına mı gönderiliyor bilemedim.

(bkz: Es-Semi Her şeyi en iyi işiten)

(bkz: El-Basîr Gizli açık her şeyi en iyi gören)

(bkz: Eş-Şehîd Her zaman her yerde hazır ve nazır olan)
Haberim yokmuş gibi çek panpa.
demek ki ülke güllük gülüstanlık (a haber izliyor olabilir), dünyayı ağlatan felaket bitmiş, kendisi de emekli olmuş, boş vakit değerlendiriyor.

neyse belki ilgilenmezse ülke kendi kendine daha iyi yönetilir.
Türkçe hatim indirsin belki ibret alır Musa ve Yusuf kıssalarından.
Artık bu hükumetin ezan, kuran, namaz söylemlerinden midem bulanıyor. Yanlış anlamayın 5 vakit namaz kılan insanım. Ama yeter artık. Ben mühendisim hem de kamu kurumunda çalışıyorum. 5 senelik maaşımla 1 passat alabiliyorum. 1 senelik maaşımla 10 yıllık ölmüş bir araba ancak alabiliyorum. Asgari ücretli 1 gün çalışıp 1 kilo et alıyor. Yeter artık. Doğu Avrupa ülkeleri eskiden bize gelirdi çalışmaya. Şimdi onlar bizden çok iyi. Avrupada 2000 euro maaş alıp bizim ülkede 10.000 alanlarla aynı hayatı yaşıyor insanlar. Tek fark orda 2000 euro alanlar en vasıfsız insanlarken bizde 10.000 almak için müdür falan olmak lazım. Bu topraklarda 1000 senedir ezan da susmadı, namaz da durmadı. Ama bazıları ilelebet sussa güzel olacak.
Solcuların laiklik elden gidiyor diye korktukları olaydır.
özetini mi?
lmao
(bkz: imam hatim)
güncel Önemli Başlıklar