bugün

bir kaç gün içerisinde gerçekleşecek olaydır. 2011 model dizel corolla gider, 2010 model dizel c4 gelir.
(bkz: attan inip eşeğe binmek)
övünülecek bir konu değildir. insanlar ancak 3 kuruş paraya sıkıştığınızı düşünür...
Baya güldüren olaydır. şahsen bende 2011 corolla kullanıyorum. Kullandığım zaman içerisinde arabayı zorlamama rağmen ve 1,33 olmasına rağmen tık etmedi. C4 ise aynen pazardan alınan boyalı ayakkabılar gibidir. Baya yanlış bir tercih olmuş arabadan anlamayana yazık. çünkü sadece servis masrafı olarak baksak, gerçi bakımı ben kendim yapıyorum ama arada büyük farklar var. C4 yol tutmaz. Belki az yakar çok kaçar deselerde inanın 10 tanesi bir corolla etmez. Ayriyetten eurocap izleyen bilir, toyota 5 yıldız almışken c4ün adı üzerindedir.
Doğruyu söyle pazardaki boyalı ayakkabılar gibi estetik durdu değil mi?
beyinle götün yer değiştirmesinin yan etkileridir.
samanyolu tv de ibret verici hikayelere konu olabilecek durumdur.
corolla robot olmuyor bidefa. c4 babalar gibi robot olur birde dans eder. hadi corollada dans etsin bakem.
a4 olaydi iyiydi. hem corollanin yolda kaldigini gordun mu!
Para kiminse karar onundur ama yapılmayacak bir değişiklik. ikisini de sürdüm, sanki corolla daha bi güven veriyo, direksiyon olayı c4' de biraz olmamış gibi. Araç kontrolü olarak da corolla daha iyi. Sağlamlık olarak Iıhs testlerine bakmanız lazım.
2011 dizel corolla'yı bırakmak ne demek? sorunsuz ne güzel. bu otomobil senin neyini karşılayamadı. corolla satılıp, c4 alındıktan bir süre sonra pişman olunacaktır.

eğer şimdiki aracımı alırken illa sıfır olsun diye diretip 2014 yeni kasa linea almasaydık; ikinci elde ilk tercihlerden birisi olacaktı dizel corolla..
yılların toyota'cısı olarak kesinlikle tasvip etmediğim değişikliktir.

bırak c4'ü olay japon'dan inip fransız'a binmekte. tez zamanda pişmanlık oluşacaktır lakin iş işten geçişmiştir artık.
tecrübe ile sabittir.
sakın almayın derim.
http://www.uludagsozluk.com/r/toyota-corolla-144980/ dışı seni içi beni yakar dedirten araçtır. uçan tenedeken farkı yoktur.
kişiye göre değişendir.

1- şimdi bilende bilmeyende sallamış amına koyayım , kim demiş lan citroenin yol tutuşu yok diye? açın bakın bakalım citroenin kuruluş hikayesi amacı zaten yol tutuşudur. ve gayet çıkardığı her modelde bunu sana yaşatır.

2- c4 , sik kafalı japon askeri corolladan her zaman daha az yakmıştır , e-(hdi) motor ile d4 turbosuz bir toyota dizel motorunu kıyaslamak akıl kârı değil ,saçma sapan bir iş , turbosuz dizel , götü harika ama memesi olmayan hatuna benzer.
3- corolla eskisi gibi efsane kasası yok hani , 94-2000 yılları arası üretilen corollaya 30.000km yağını değiştirme araba gene tık demez giderdi yolda şimdi siz yoktunuz o zamanlar toyota bu motora 800.000km garanti veriyordu.
4- corollanın iç plastik aksamı vs. citroenden kötüdür , bir fransız dükü ile japon sütçüsünü karşılaştırıyosun sen düşün.
5- eee corollanın hiç mi artısı yok? elbet var beni corolla düşmanı sayamazsınız , yiğidi öldür hakkını yeme , corollayı daha çabuk satarsın , corollanın parçası daha ucuzdur.
yıllardır araba dan ekmek yiyorum daha kafasında sorun olan varsa mesaj atabilir.
toyotası olup da yorum yazanlar hizaya geçsin diye düşündüren entryler dolu burası. toyotanın konforu hakkında bilgisi olmayan yazarlar buraya toplanmış dedirtir insana.
http://www.sabah.com.tr/o...in-en-cok-satan-otomobili
(bkz: Kafası kendinden bile güzel) eyleminin ta kendisidir.
ağzı olan konuşuyor dediğim olaydır.
Hangover serilerinden herhangi birine monte edilmesi durumunda şaşılmayacak eylemdir. Toyota sağlamdır hakikaten sağlamdır. 10 yıllık Citroen ile 10 yıllık Toyotanın yıpranmasını kıyaslamanız yeterlidir. Motor ve yürüyen kıyaslandığında 10 senelik Citroen kesinlikle sandık motor değiştirilmesi gerekirken Toyotaya katıra biner gibi binersiniz. Toyotanın ağır bakımı bile ucuzdur Triger Kayışı yoktur. Çekicilere sorun en az hangi arabayı çekiyorsunuz diye alacağınız cevap mercedes falan değildir toyota ve volvodur.
Pişmaaaan olursun hafız.
toyotayı satıp dolar almak mı desek daha karlı olacaktır.
Araba kullanmaktan keyif alamamaya baslama sebebi yaptigin tercih.
an itibai ile toyota gitmiştir. şu an yeni seçenekler değelendirilmektedir.
herkes de düşünmeden eleştiriyor. belki corolla sorunludur. belki büyük bir kaza yapmıştır. belki perte çıkmıştır. belki kazada birileri ölmüştür ve arabayı değiştirmek istemiştir. c4 de denk gelmiştir uygun bulmuştur.
başlığı okuyunca aklım patlayıcıya gitti, dedim; "acaba nereyi havaya uçuracak"

hayırlı olsundur.
Mağlum ırkdan olduğunuzu gösterir.
mitsubishi al diye onermede bulunabilecegim olay.