bugün

ve işte türkler arasında bu modayı başlatan adam tabii ki beklediğimiz gibi tecavüzcü coşkun olmuştur. bir moda ikonu olarak her zaman kitleleri etkilemiştir kendisi. inanmayan buyursun:

altın yarrağın coşkun abimize gitmesini sağlayacak ilktir bu.
conversen ahmet çelebi dir.
o dönemde kimsenin yapmaya cesaret edemediği bir şeyi başarmıştır. istanbul un avrupa ile anadolu yakası arasını giydiği converse ayakkabılarıyla geçerek adını tarihe altın harlerle yazdırmıştır. ne yazık ki daha sonra hakkında yapılan asılsız dedikodular sonucu padişah tarafından conversleri ortadan ikiye böldürdülmüştür.
ortadan ikiye kesilmiş conversler bugün hala topkapı sarayında sergilenmektedir. inanmayan gidip baksın.
kimliğini açıklamak istemeyen gizemli türk.
şu sıralarda facetube'de dolaşan video.
şu sıralar donanım haber konu dışında dolaşan hede.
benim bildiğim ilk türk, pilottu. kendisi hava kuvvetlerinin abd'ye eğitim amaçlı gönderdiği pilotlardan olup dönüşte converselerini de getirmiştir. uçuş botundan hafif olması sebebiyle ilk o tercih etti diye biliyorum.
tecavüzcü coşkundur. hemde orjinal kırmızı converse giymiştir. *
başka kim olabilirdi ki zaten?? *
(bkz: tecavüzcü coşkun)
Tecavüzcü Coşkun'dur, beni şaşırtmıştır.

Ayrıca orjinal converse giyme ihtimali %100'dür. Zira* önce orjinal converse all star görülecek ki, sonra conferance one star çıkacak. *
tabikiii tecavüzcü çoşkun.
(bkz: contürk)
çoşkun abimizdir.
ayrıca coşkun abimiz tiger modasını da başlatan kişidir. *
ugg modasını da kemal sunal başlatmış diyorlar.**
converse herkes giyer convermezse coskun abi zorla giyer.*
(bkz: nuri alço) dur röpteşembır altına çok iyi yakışır.
nuri alço geleceği gören bir insandır zaten.
neden kızların çoğunlukta tercih ettiği ayakkabı olduğu belli. hepinize demiyorum ha. aman yanlışa mahal vermeyim.
tecavüzcü co§kundur.
coşkun abimizdir.
görsel
güncel Önemli Başlıklar