bugün

ing. kuyruklu yıldız.
full house isimli dizideki sevimli köpeciğin adı.
(bkz: bitcomet)
one tree hill de peyton ın arabasının markası. ayrıca lucas ın yeni kitabında da yer almaktadır.
ford' un alt kuruluşu mercury nin şahane aracı. olsada binsek cinsinden şahanemsi bir araba.

ahanda resimleri

görsel

görsel
aydınlatma roketlerinin diğer adı.
eski gta serilerindeki porsche 911 targa'lar bu isimle geçer. (bkz: banshee)
Justin Long, Emmy Rossum'un başrollerde olduğu 2014 yapımı romantik film. romantik komedi değil. romantik dram gibi sanki. biraz eternal sunshine of a spotless mind tadı bırakıyor insanda. kesinlikle onun çapında değil ama bir andırıyor sanki. bazen biraz yavaş, bazen çokça izletiyor kendini. bir de filmde geçen love more şarkısı fazlaca güzel. bir rüyanın içinden geçiyor gibi sanki. ha bir de ma petite libellule var, o da harika. beklentileri yüksek tutmadan izlenebilecek film.
2014 yapımı 91 dakikalık dram/romantik/bilim-kurgu filmi görsel
6.8 imdb puanına sahip, bu bağımsız filmin senarist ve yönetmeni sam esmail'dir. ilk uzun metraj film denemesi oldukça başarılı, zira diyaloglar/görüntüler/müzikler harika olmuş.

--spoiler--
Eğer bir restoran olsaydım, sen benim spesyelim olurdun ama kimse seni sipariş edemezdi, çünkü senin sadece benim olmanı isterdim. Sanki kölemmişsin ya da fahişesine "benimsin kadın" diyen pezevenk gibi değil, sen benim aşkımsın.

Ve şu cümleler içimi burkmaya yetti;
Sanki yanlış dünyadaymışım gibi, çünkü ben seninle olmadığım bir dünyaya ait değilim. Bir yerlerde bunun mümkün olduğu paralel evrenler olmalı, seninle olduğum o evren her nerdeyse, benim kalbim de orda yaşıyor..

This is not a dream görsel
--spoiler--
GTA vice city de bir araba ismi.
aydınlatma, işaret fisegi gibi askeri kaliteli malzeme imal eden alman menşeili firma.
görsel
güncel Önemli Başlıklar