bugün

Türk insanının genel özelliklerinden biri daha. israil bi bomba atar herkes facede hitler olur herkes versen silahı israile tek başına gitcek olur. 3 gün sonra yine facebook duvarında komik vidyolara devam eder. israil bir bomba daha atar onlarca mail gelir cocacola, nokia, algida zart zurt kullanmayın bunlar israil malı şöyle böyle birisi bi liste yapıyo cocacola biseyler die herkez bisi ekliyo masasına bakıyo ne var telefon kesin bunuda israilli ibneler yapmıştır die yazıyo listeye örneğin nokia lan çatır çatır finlandiya malı adam hızını alamıyo vakko yazıyo * adamı durduramıyosun artık bildiği tüm ürünleri elden geçiriyo. Sonra altınada büyük puntolarda "israil mallarına karşıyız" yazısınıda patlattımıydı ohhh en büyük vatansever en büyük milliyetçi sen oldun. Eee israilin haberi yok bundan. israil hala atıyo bombayı sen facede hitler olmuştun ama sen cocacola içmedin colaturka içtin bi ay boyunca. Eee israil yine israil kimseye bişi olmadı bitek sen aptal durumuna düştün. Gaza gelerek facede hitler olmuştunya o adam kim biliyomusun? "Irkçı". Hani kardeşlik toplumuyduk biz hani ırk ayrımı yapmazdı türkler. 2dakkalık gazla en büyük faşist oldun lan.

Çok gaza geliyo benim yurdum insanı *
Baştan edit: Bu yazı eksi yiceğini bile bile yazıldı. Bunlar gerçekler koçum açıttıysa bepanthene. Upppsss onada israil malı demiştin demi sen ozaman ekmek çiğne buz koy et koy bişi yap.
facebook'ta abd'yi lanetleyen 1milyon kişiden biri olmaktansa, ya sev ya terket nidaları atarak vatan kurtarmaya çalışmaktansa, daha akılcı ve efektif bir eylemdir.
safını belli eden karınca hikayesinin karıncasıdır.
ana dilini kullanmayı bilmeyen türkten daha akıllı türktür. (bkz: çökertceğini)
Saçmadır,kolama laf atan hemşiresiye de selamlar.

Edit:Eksileyenler sağolsun,yoksa kolama laf atan hemşire de mi burada?
--spoiler--
liseliyiz galiba
--spoiler--
(bkz: cocacola niyetine le cola içmek)
herkesin aynı zihniyette olması halinde
Coca cola toplam cirosunun*
3te birini * kaybetmiş olacak ki
bu da müslüman ülkelere savaşmadan yapılacak
en büyük yardımlardandır heralde.
damızlık sığırdır.....
nemrud'a kafa tutan karıncanın öyküsündeki gibi, hangi taraftan olduğunu belli etmeye çalışan türktür.
özet geçeceğim rahat olun.

Bir gün rüzgarlı bir günde adamın biri deniz kıyısında dolaşıyormuş ve sonra rüzgardan oluşan dalgalar nedeniyle karaya vuran binlerce deniz yıldızını suya telaşla atan bir adam görmüş. Demiş ki "her yıl bu mevsimde deniz yıldızları karaya vurur hem senin binlerce deniz yıldızını kutarman imkansız, attığın birkaç yıldızıyla hiçbir sey değişmez." . Adam bunun üzerine yerden bir deniz yıldızı almış, denize fırlatmış demiş ki "işte onun hayatı değişti."

bir şişe kaka cola en azından bir kurşun parası eder. atılmayan bir kurşun bir kişinin hayatını değiştirir.

enjoy herkese, hadi iyi geceler cicim.
aklı pek yerinde değildir.çünkü israilin bütün dünya piyasasında parmağı vardır.o kişinin de bundan haberi yoktur...
hadi coca cola icmedik, yedigun de, sprite da, cappy de icmedik, schweppes de icmedik, turkuaz su da icmedik, burn de...
bunları sayarken her turlu icilir yazıcaktım ama vazgectim.
zor ama yapamazmıyız ? istesek yaparız. Bugunden itibaren icmiyorum kardesim.
damacanaya tecavüz eden adam işte bu türktür.
içerek de kendini çökerten insandır.
içmeyerek sadece alırken para vereceği bakkalı/marketi zarara sokar. dünyanın her yanından oluk oluk para akarken the coca cola companye israilede bi bok olmaz.
çökertiyoz tabii ne sandın yarram demesi olası türk'tür.
bir yerden başlamak lazım
üzerine düşeni yapmaya çalışandır. herkes üzerine düşeni yapmaya çalıştığında sorun kalmayacağını bliyordur.
Cola turka içerek ülkesine büyük(!) yararlarda da bulunabilen türktür.*

Edit:Eksileyen sayun uuser,cola turka içemye devam et,zihnin açılır.
turkcell in verdiği 10000 sms hakkını boş boş mesajlar atarak kullanan, böylece turkcell i çökerteciğini sanan liseli ergen düşüncesinin bir başka versiyonu.

(bkz: çok var bunlardan çok)
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan türk kardeşlerimdir.
içiyoruz güzelleşiyoruz.
israili çökertmese bile kendi bünyesini çökmekten koruyacak olan türktür.
abi fanta içiyor bunlar. altıma sıçıyorum gülmekten.
israili çökertemez ama onların insanlık dışı varlıklarına karşı sağlam bir duruş sergiler.