bugün

Kendisi smule da annemarie ile yaptığı düetle tanınmıştı. dün gece gerçekten de düet yapmışlar. Bi gülümseme oluşturuyor insanın yüzünde resimler.

görsel
görsel
neyiyle bu kadar gurur duyulup övüldüğünü anlamadığım kişi. adam kürtçe bir şeyler geveliyor saçma sapan tebrikler helal olsunlar havada uçuşuyor. kasacağınız duyara sizin.
görsel
seviliyorsun reyiz. ilk ve son single'ın herkesin dilinde.

wara le le wara le le wara le çawreşamın.

zito!
Konsere giden insanlar bile zafer işareti yapıyorsa onların hepsi teröristtir. Hepsinin anasını s....
(bkz: o kim amk)
Evet ağzında sigara ile bir şeyler anlaşılmaz laflar geveleyen kürt bir tip.
anne marie ile konserde bir araya gelmişler. herif wara wara diyerekten meşhur oldu ya adaletini sikeyim dünya emi.
anne marie yi konserden sonra düdüklediği söyleniyor.
anne marie'nin prim amaçlı konserine çağırdı kişi, iki üç gün sonra kimse adını hatırlamaz tabi acun survivor'a çağırmazsa.
Molotoftan iyidir.
anne marie ile hebele hübele düet yapan. alt sınıf terörist.
ulan memlekette o kadar yetenekli insan varken boylelerinin meshur olduğunu görmek üzücü....
youtubeci gerizekali andavallarin sayesinde meşhur olmuş k*rt..
bir dünya starının karşısında varelelli varelelli diye eşek gibi anırmasıni bizim icin gurur verici sayanlarin mk. ben ülkemiz ve kendim adına utandım.
hayat çok garip, dün eşek s*ikiyorsun. ertesi gün dünya starıyla düet yapıyorsun.
Unutulmamıştır.
unutulmuştur.

bir düzgün kürt ünlü olmuyor yahu varsa yoksa garip sesler çıkaran tivorlu ismail gibi were were diyenler.

cizreliyim.
Faşoları kudum kudum kudurtan anne marie ile düet yapan bir kardeşimiz. Bunlar kıskançlık krizleri ırkçılarr. Ehehe.
güncel Önemli Başlıklar