bugün

Cizre'de bodrumda gebertilen 60 teröristin son hali.
inşallah, umuyoruz gerçekten 60 tane gebertilmiştir.

edit: haber doğrulandı. Nitekim pkk ve yandaşları hala "sivilleri öldürdüler" muhabbetindeler, ek olarak intkam yeminleri falan ediyorlar.
sıcak kahve eşiliğinde okuduğum haberdir.

http://www.internethaber....uldu-iddiasi-1563825h.htm
henüz teyit edilmemekle beraber, medyaya düşen haberdir.

http://www.milliyet.com.t...ir-darbe--gundem-2190913/

doğru olmasını can-ı gönülden diliyoruz.

alın size ambulans şerefsiz itler!..
Cizre'de 60 lesin alındığını özel harekatta bulunan arkadaşımdan teyit ettim.
Hayırlı haftalar.
bir bitmediler amk. dememize neden olan telefattır.
TRT Haber son dakika alt yazısıyla Cizre'deki bodrum kata operasyon düzenlendiğini duyurdu. Cizre'de bulunan HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, Cizre'de katliam yapıldığını iddia etti.

ilk açıklamasında "60'a yakın terörist etkisiz hale getirildi" diyen TRT Haber, daha sonra geçtiği haberde sayıyı 30 olarak düzeltti.
https://cdn.liveleak.com/...6d2de6d14&ec_rate=230
ne sevindim. ne de üzüldüm. hissetmediğim duygular bunlar benim. ölen de olmadım, öldüren de.
kapsama alanım dışında. ölüm gelirse mücadele edilir. kapıyı çalarsa hoşgeldin denir.
hepsi bu.
ruhum yatalak hasta.
lakin sizinki çoktan ölmüş.

şehit sayısının adetle açıklandığını da biliriz binaenaleyh.
yalan haberdir. siz de hemen sazan gibi oltaya gelmişiniz. ne genelkurmay'dan, ne de hükümetten resmi bi açıklama gelmemiştir. genelkurmaydaki son bilgilere göre 10 terörist ölü ele geçirilmiş. 60 filan gaz almak için uydurulmuş.
bodrumda aşk başkadır
bodruma da gittik beraber
bir hışımla geldi pöh pöh
eğleniyor muyuz gençler.
Kana susayanları doyuran haberdir. Çok sevindirici gerçekten insanların bir bodrum katında yanarak can vermesi. Böyle bir hareketi kim yaparsa yapsın canilikten başka bir şey değil bu. Ölümlere sevinmeyi bırakın artık altmış kişi ölür bin kişi gelir, sanıyor musunuz ki bu şekilde bitecek bu olaylar. iki halkın daha da bilenmesine yarıyor sadece olanlar. Şehit haberi sonrasında gelen pkkli ölü sayısı haberi ile mutlu olan insanlar mı olur bu mu çözüm intikam mı? Bu uydurma haberler tam halka göre gerçekten.
(bkz: cumhuriyet com tr skandalı)
insanlıktan bahsedenler biz şehit verirken neredeydiniz diye sorarlar adama. Yüzlerce hatta binlerce çocuk babasız kaldı bunlar yüzünden. Bu öldürülenler leştir kimse hümanistlik yapmaya kalkmasın.
anaları ağlatıp, kanla beslenenleri, vampirleri sevindiren leşlerdir.

pardon, bir zaman kayması yaşadım sanırım. artık leşlere sevinmek serbest değil mi?

neyse, seviniyoruz tabi ki efendim.
fazla yanmışlar. o kadar da söyledik az pişmiş seviyoruz diye neyse artık idare edeceğiz.
3 gün öncesine kadar pkk medya organlarında teslim olmayacklarını, asla ve asla beyaz bayrak sallamayacaklarını belirtip bugün katliam var, faşist t.c.halkı katletti haberleri gösteriyorki haberler doğrudur.
silahlı mücadeleyi sonlandır ve gel siyaset yap. beraber akpyi devirelim. ama sen elinde silahla kurtarılmış bölge oyunu oynarsan kusura bakma devlet içinde devlet olmaz. bu fransada da olmadı, ingileterede de olmadı.
güney londrada barikatlar kurup özerklik ilan edersen sonuç ne olurdu acaba diye merak ediyor musun? irlandalılara karşı hücre evi baskınlarında ingiliz polisinin neler yaptığından haberin var mı?
yanmış şerefsizler. öbür tarafta yanma konusunda zorluk çekmeyecekler gibi gözüküyor. Allah bilir ya genede işte..