bugün

psikiyatrist reçetesinde olan ilaçlar doğrudan psikiyatristle konuşılmalıdır.
Müthiş adet düzensizliği yapiyo. Yok yere ağrı çekiyorum kaç haftadır anasını satım.

Tanım: antidepresan.
psikiyatrist kontrolunda alınmalıdır, antidepresanlar leblebi-çekirdek değildir.
Sakinleştirdiği falan yok arkadaşlar bildiğin mala bağlıyorsun ve sürekli bir uyku hali oluyor. Bilmiyorum bu zamana kadar 4 farklı antidepresan denedim hepsinde aynı durum söz konusu. Hepsi adamı mal ediyor, iştah açıyor ve sağda solda uyuklatıyor. Baya baya esrar kafası yaşıyorsun amk.
Ayık kafayla toplumda kimse yaşayamaz hale geldi. Kimi esrar içiyor kimi daha meşru yollardan beynini uyuşturmak için antidepresan kullanıyor. Karılar da şarap ve sekse vermişler kendileri
Çok sıkıntılı geçirdiğim bir süreçte bana yoldaşlık etmişti, sağolsun...

Cinnet geçiren, mala bağlayan, sürekli gergin, sinirli olan, belki cinayet işleyen birçok insan bu ilacı veya benzerlerini zamanında içse çoğu o süreci atlatabilir...
Saniyede beynimden bir milyon dusunce geciyor uyuyamiyorum dedigimde, doktorun bana verdigi ilacti. Anksiyete bozuklugu dedilerde herkes anksiyeteli zaten bir tane normal adam yok. Birden birakildiginda vertigo tarzi bas donmesi, guclu kalp atimi ve ritim bozukluguna sebebiyet veriyor denendi onaylandi. Son 6 gun yarim icerek birakin birakacaksaniz. Ilac cozum degildir, sorunu cozmek icin sadece guc toplamaniz adina zaman kazandirir.
anti seks özelliği sayesinde devlet desteği altındadır.
2014-2015 yıllarında kullanıp bir yıl içinde 15 kilo aldığım ve bırakır bırakmaz o 15 kiloyu geri verdiğim ilaç. Film tadında rüyalar gördürür.
yarım ile başla dedi doktor. gerçekten de içince dünya sikinizde olmuyor ama sikinizde olmuyor! zenci gibi bacağıma bağladığım canım aletimi işerken bulamıyorum amk. daha yarım içtim lan!! bir daha işim olmaz! isteyene hediye edebilirim.
ne bu deterjan mı?
Gönder bana kardeş.
Bir arkadaş var hediye ederim ona.
Ben bir haftadir uyuyamıyorum yahu. ilacı da 6 aydır kullanıyorum. Gayet güzel keyifli. Noldu da bu uykusuzluk vurdu beni. Olur mu böyle şeyler? Uykusuzlugun nedenini başka şeylerde mi arayim.?
Not: bilgi sahibi olan yesillendirsin mesaj kurumu. Geyik yapmaya kimse yazmasın, kafam bozuk çünkü.

Tanım: belli yaştan sonra yetişkinlere yoldaş
Herkesi memnun eden antidepresan.
Beni psikiyatris yapsalar 1 sene bu ilacı gelene geçene yazsam sahtekar olduğum anlaşılmaz.
beyindeki azalan serotonini geri kazanmaya çalışan bir inhibitördür.

etki mekanizması ise tam anlamıyla bilinmemektedir.
göz ağrısı yapan antideprasan
kısa bir zaman kullandığım ilaçtır. aile terapisti için gittiğimiz doktora eşimin, o neden ilaç içmiyor oda içsin oda sorunlu demesi üzerine doktorum 10 mg cipralex yazması sonucu tanıştığım ilaçtır. 3 ay kullandım.

ilk zamanlar bol bol uyku yapar sonrasında orgazm olma sürenizi 30 dakika 40 dakika seviyelerine çıkarır. bu ilk başlarda heyecan verici olsada ilerleyen zamanda acı vermeye başlar. yani erken boşalma sorunu geç boşalma sorunundan daha kolay çözülebilen bir sorundur. sonrasında sürekli gülücükler atarsınız. özgüveniniz yükselir. etrafa Polyana gibi iyilikler yapar durursunuz. en güzelide trafikte araba kullanırken herkese yol verirsiniz. hiç gerilmezsiniz.

şimdi o dönemlerden daha kötü dönemler geçirmeme rağmen doktorumun ısrarla ilaç tedavisi önermiyorum konuşarak tedavi olabilecek bir hastasın. sen çok güçlüsün demeleri ile kullanmak isteyipde kullanamadığım mucizevi bir haptır.
prozac gibi insanı abartılı biçimde mutlu eden ilaçtır.
Cipram ın yerlisi.

Bunların tillahı lustral dır.
öfke kontrolümü sağlayamam ve en ufak olaylara bile çığ tepkiler vermemden dolayı kullandığım ilaç. Normalde ilk 1 hafta yarımla başlanır tama döner ama bende yarım bile işe yaradığı için yarım kullanıyorum. Alışma sürecinde her an her yerde uyuma potansiyelim vardı, gündüzleri büyük olaylara bile tepki vermemeye başlayıp geceleri aksiyon dolu rüyaların baş rolü oldum, çene kasılmaları sürekli su içme isteğim çok vardı. Şuan 15. gündeyim hala boş bulduğum vakitlerde anında uyuyabiliyorum ki benim için imkansızdı. Kaygılarım aklıma gelince aman s.çarım kim düşünecek onu şimdi diyorum. Olaylara tepkim artık ''minare g.tume dünya s.kme '' olarak veriyorum. Beni rahatlatıyor kaygılarım büyük ölçüde azaldı ve kendimi üzmediğim için daha mutluyum.
anti depresan mı bu ? kullanmadan idare edemiyor musunuz?
üroloji doktorları da bu ilacı hastalarına veriyor. erken boşalma sorunu olanlar kullanıyor. tecrübe ettiğim ilaçtır. 1 saat yada daha fazla ereksyion halde olabiliyorsun.