bugün

Çok küçük yaşlarda sürdürülebilir fakat yetişkin çağda olan bireyler ve cinselliği yaşamış olan bireylerce sürdürülemeyen ilişki olacaktır çünkü yetişkin insan üreme içgüdüsü ile seks isteyecektir.

yıllar sonra gelen edit : olaylara karışmayın.
Kankalik, dostluk gibi birsey olabilir.

Sonucta iliskinin ortaya cikis sebepleri arasinda, hoslanma, begeni ve cinsellikte vardir.
bu yaştan sonra en fazla 1 hafta katlanacağım ilişkidir.
ilişki değildir aptallıktır. kız sizin paranızı yer sadece. cinsellik olmayacaksa niye bir kızla ilişki içinde olalım. evet.
insanın doğasına aykırı olan ilişkidir. Tabi ki burada bahsedilen ilişki arkadaşlık dostluk vs değil ise.
ilişki içindeki cinsellik bence bir yemeğin tuz veya baharatları gibidir. ilişki seks üzerine kurulu olmayacak ama yeri geldiğinde hunharca seks yapacaksın. ilişkinin tadı tuzu olacak.
garson müşteri ilişkisidir.
cinsellik içermeyen ilişkinin hemcinslerle olan arkadaşlıklardan hiçbir önemli farkı yoktur. kadın-erkek ilişkilerinin temelinde cinsel içgüdüler vardır çünkü. doğa kanunu bu. bu (cinsel) temelin üzerine entellektüel ve duygusal paylaşımlar eklenebilirse, her şey çok daha güzel olur ama. ideal ilişki de budur bence.
bence bu tip ilişkiler daha uzun sürüyor.
Açıkçası hiç sevilmemiş olan ben bir 2 yıl falan dayanırım .

Elimi tutsun, öpsün yanaktan, beraber gezelim, sarılalım yeter.

SevişmesEk de olur.

Ama bırak sevişmeyi yukarıda yazdıklarımın hiçbiri yok.
Evlilikten once gayet dogal ve olmasi gereken, evlilikten sonra ise anormal ve sikinti cikaracak iliski turu.
kapağı atmak isteyen kız isteğidir.
ilişki : iki şey arasında karşılıklı ilgi, bağ, münasebet, temas. *
siz ne anladınız bilmiyorum ama benim servis şoförümle, bakkalla, işyerindeki arkadaşlarımın neredeyse tamamıyla olan ilişkilerimde cinsellik yer almıyor.
erkek dostlarım bilin ki o kadın sizi kullanıyor. o kadın size arzu duymuyor. prens gelene kadar hadımağası olarak onun yanındasın.

ayrıca (bkz: sikerler öyle işi).
Kardeş kardeş oturmak gibi geliyor bana. Neden bilmiyorum ama sanki cinsellik insanları daha bir yakınlaştırıyor.
ağzına boşalmadığın bir kadınla nasıl bir ilişki düşünebilirsin anlamıyorum ben. kanka de ona.

azıcık hayattan zevk alın len moronlar. size dayatılmış kalıplardan uzaklaşın, koyunluk yapmayın. namus, din falan bunlar yalan. insanları kontrol altında tutmak için uydurulmuş korku politikası. siz de hayatınızın 30 senesini eşinize saklıyorsunuz sığır gibi. zaten cinselliği sağlıklı yaşayacağınız 10-15 sene kalıyor geriye. beyinsiz misiniz?
Burdan kızlar şunu bilsin ki " gerçek aşka ulaşmış bir erkek asla sizinle cinsellik düşünmez" zaten iş cinselliğe doğru kayıyorsa zaman tutun! Üç beş ay sonra kıçınıza tekmeyi yiyeceksiniz demektir.

Yoksa piyasada ki bu kadar patlak kızın anlamı nedir?

Ben hiç bir kızın cinsellik yaşamak için kendini deldirdiğine inanmıyorum. Hepsi de aşk kurbanı, evlilikle kandırılmış çünkü.
Cinsellikten ötürü samimiyet ve sevgi oluşabilmişse ikili arasında uzun sürebilir. Sadece cinsel çıkar ilişkisi varsa asla uzun sürmez.
Cinsellik arzu ile başlar,arzu da gözle görülebilir. Biri size arzulayarak bakıyorsa elinizi tutması bile tatmin edici olabilir.
normal ilişkidir ama bizim Türk erkeklerinin çoğunun kafası belden aşağı çalıştığı için akla seks geliyor.

ondan sonrada kızı kendimizden sogutuyoruz...
Tarafli biseyler yazarak topun agzina gelemem.
Herkes istedigi gibi yasasin iliskisini.
Nasil rahatsaniz oyle olsun.
Al objektiflik sana.
geçmişte birbirini aylarca, belki yıllarca görmeden sevmiştir insanlar.

cinsellik olmadan da eğer ki seviyorsa iki tarafta bu ilişki sağlam bir şekilde yoluna devam eder.

ha cinsellik kötü mü? hayır tabi ki. ilişkilerimde olursa hayır demem. olmazsa neden olmadı demem. yine bu iki kişinin arasındaki özel bir durumdur. iki kişi dışındaki kimseyi ilgilendirmez. sizi de ilgilendirmez.

isteyen fiziken sevişir. isteyenlerde ruhlarıyla sevişir. bir çubuğun bir deliğe girmesi olayı değildir.
bu yaştan sonra pek kabul edemeyeceğim ilişkidir. en fazla 1 ay sürer.

Edit: Tensel uyumun önemine inanırım. ilişkimi cinsellik üstüne kurmam. Ama tensel uyum olmayan bir ilişkinin uzaması her iki taraf için de zaman kaybıdır.
ilişkide önce düşünce uyumu sonra da tek uyumu gerekir.Cinsellikte muhakkak bu açıdan gerekli sevgilinizle kardeş olmayacaksınız ya
iki tarafın kişiliği ve hayata bakışı ile ilgili durum. Fakat günümüzde zor ilişkidir. Çoğu zaman sevgi yetmez. Ya da insan sevdiğine dokunmak ister.