bugün

toplumumuz, evliliği imzalı seks ve meşru yoldan çocuk sahibi olma yolu olarak benimseyerek ataerkil görüşü kabul etmiştir. cevap net zaten.
Cinsellik bir yaştan sonra bitiyor. Ve arkadaşlık bir insanın yanında olmasına ihtiyaç duymak evet cinsellik olmasa herkes en iyi arkadaşı ile evlenirdi bence ama bu ihtimal cinsellik olmasa için geçerli o zaman eşcinsellik de olmazdı. insanlar bölünerek çoğalırdı zaten.
evliliği cinsellik olarak görüyorsanız evlenmeyin zaten.
insanın bir ömür yanında olacak birine ihtiyacı var.cinsellik belli bir yaştan sonra bitiyor zaten.
Cinsellik yaşamın bir parçası. Ki cinselliğin olmaması halinde eşlerin sorunları daha çok artıyor. Belli bir yaştan sonra bitmesi kabul edilir bir gercek fakat o yaşa gelesiye kadar her kadin ve her erkek cinsel hayatinin duzenli bir sekilde devam etmesini ister. Yani evlilikte cinsellik olmadan olmaz.
cinselliğe seks değil üreme olarak bakarsak, aslında o olmasaydı dünyaya zaten gelemezdik. o yüzden varlığımızın bile olmayacağı bir durum hakkında fikir belirtmek saçma.
düğüne harcayacağınız parayı 'başka' kadınlar içinde harcayabilirsiniz tek dert seks ise.
cevabı "yinede de evlenmem" olan soru.
gine'de falan evnenebilirim belki. *
evlenince cinsellik yok gibi bir şey zaten. Ilk aylarda ne yaptın yaptın. Çocuktu, misafirdi, regliydi, baş ağrısıydı derken hoop dükkana kepengi vuruyon.

Ama evet evlenirdim. Hayat paylaştıkça güzeldir.
Cevabı evet olacak soru.
Hem o zaman aldatma olmaz. Muazzam evlilikler olur.
Evlilik nedir, ne için gereklidir önce bir onun öğrenilmesi gerek diye düşündüğüm soru. Farzedelim cinsellik yok ve evlenecekleri tuttu, büyük çoğunluk hemcinsleriyle evlenirdi çünkü genel olarak insanlar hemcinsleriyle daha iyi anlaşıyorlar. Buna rağmen neden hemcinsleriyle değilde, karşı cinsleriyle evlendiklerinin cevabıda ilk cümlemdeki sorunun cevabıyla aynıdır.
Sevdikten sonra neden olmasın.
saçma olurdu. tabii ki sırf cinsellik için evlenilmez fakat cinsellik olmadan da inşa edilip yaşatılamaz.
Evlenmeden de cinsel ihtiyacımızı karşılayabildiğimize göre insan cinsellik için değil o insanla bir ömür geçirmek için evlenir.
Evlenirdim ama kendi cisimle.
sikeyim cinselliginizi 3 vatan evladı ölmüş derdinize bakın.
90 yasinda olsam evlenirdim diyecegim soru...
cinsellik hayatının her alanında vardır bunu evlilikle sınırlandırmamak lazım ve dünyanın hiçbir tarafında bu mümkün olmayacağı için yine yeni yeniden saçma bir başlık olmuş.
evlenince cinsellik kalıyor mu sanıyorsunuz dediğim ergen sorusudur.
bu önemli soru,evlilik doğanın erkeğe attığı kazıktır konusuyla birlikte değerlendirilmelidir.
sevdiğim kadınla olsa evlenirim.
Hayır evlenmem. Evlenirim diyen de saftır zaten ileride başına geleceklerden habersizdir. Evlilik uyum ile yürür...
Hayat arkadaşım olacağından dolayı evlenirim. Sadece cinsellik değildir ki evlenmek bir ömür boyu birlikte yaşlanmak istediğin kişiyle paylaştığın sevgidir. Bu mantıkla evlendiğimiz zatı cinsel obje olarak görmüş oluruz. Bunun aksi çok yanlış bir düşüncedir.
sikseler evlenmem sesleri geliyordu staddan.
Bilmiyorum.

Biz de hiç kız verme olmadı biz mitoz bölündük amk.