bugün

çok enteresan buldugum bir olgu, dünyanin her yerinde insanlarin cinsel iliskinin hamile kalmaya neden oldugunu bilmemeleridir. adini hatirlayamadigim bir antropolog yine adini hatirlayamadigim uç bir yerde insanlara bu gerçegi anlatmaya çalismis, ama "saçmalama, ne alakasi var" tepkisini almistir. hele hele ordaki bir adamin "peki ama ben 2 yil boyunca burda yoktum, döndügümde çocugumun olmasini nasil açiklayacaksin, hadi bakalim" tarzi çikisi adam adina bize gerçekten üzüntü vermektedir.
dün gece burada hakkında fazlaca konuşulmuş ve iğrençleştirilmiş olan konu
genelde kadın ve erkeğin (ki bazı extreme durumlarda her türden münasebetlerin olduğu çeşitli deney ve gözlemlerle ispatlanmıştır) cinsel olarak birbirlerini tatmin etmek için, genelde çıplak olarak aynı ortamda bulunmaları sonucu meydana gelebilecek olaya verilen addır.
erkek kişi, penisini; kadın kişinin vajinasına sokup itmek suretiyle gerçekleştirir. duruma göre kısa yada uzun süren bu duruma cinsel münasebet yada cinsel ilişki denir.

(bkz: argo)
(bkz: penis)
(bkz: vajina)
(bkz: boşalmak)
(bkz: orgazm)
hayati devam ettirmek için zorunlu olan hede...
sex'in ultra yumuşatılmış söylem biçimidir. genelde doktorlar kullanır
(bkz: sıvı alışverişi)
seks kelimesinin en uzun ifade biçimidir sanırsam.
sevişme lafının mahkeme, devlet daireleri gibi ciddi olunması gereken yerlerdeki kullanılma şekli.

bir de şu var ki ben pek duymuyorum, kulağı tırmalıyor;

(bkz: halvet olmak)
(bkz: ne munasebet) *
+ bu gece bana gidelim mi?
- ne munasebet?
+ cinsel munasebet
seks eyleminin üstü kapalı bir şekilde ifadesidir. ülkemiz açık sözlü insanlarla dolu olduğu için sık sık duyamazsınız.
yapılması hoş olan münasebettir.
münasip yerlerin birleştiği münasebettir.
(bkz: papiklemek)
sözlükte "dinsel münasebet" ten önce gelen entry.
başka bir boyutta yaşadığı ve dumansız ateşten yaratıldığı söylenen varlıklarla ilişkiye girmek.
(bkz: cinsi münasebet)
seks yapmak tabirini, en saygılı bir biçimde anlatan söz. doğrusuda bu olmalıdır.
(bkz: cinsi istişare)
din hocalarının seksi tanımlama biçimi.
penise tenazul uzvu diyen kesimin sekse verdiği isim.
güncel Önemli Başlıklar