bugün

şöyle geçirilir:

anne kişisi yemek hazırlar. tabaklara koyarken "anne o yeterli bana" demenize rağmen tabağa eklemeye devam eder. üstelik bunu sadece size değil babanıza ve kardeşinize de yapar. bir süre yedikten sonra sofradan kalkmaya yeltenirsiniz. "o bitmemiş ama, ben boşuna yemek yapıyorum bu evde." der sonra o eserin sahibi. işte o anda gözünüz döner. "öööeeeeh insanım ben insan. ayı mıyım ben, ayı mıyım hıaa !11!!1!" diye bağırmaya başlarsınız tüm caddeyi inleterek. ki o ana kadar aslında duruma sinirlendiğinizin de farkında değilsinizdir. öfke kontrolu seminerleri varsa katılmayı düşünüyorum.
insanın içindeki tyler durden' i çıkarmaya kadar varabilecek ruh ve sinir bozukluğu.
mantığın devreden çıkması sonucu,tamamen güdüsel olarak hareket etme halidir.
getirilen bir şey.
bir tanesinin her şeyi çözeceğinden bahsedilegelmektedir.
arapça kökeni cinna olup, anlamı bilinç örtülmesi veya deliliktir. antik zamanlarda (günümüzde hala inanan vardır) bazı kötü güçlerin insanları delirttiğine inanılırdı. işte cin kelimesinin kökeni de burdan gelmektedir.
kafa karışıklığının duygularla birleşip insanı hayvanlaştırdığı andır.
cinnet iyidir, rahatlatır kişiyi, yeni doğmuş bebek gibi olursunuz.
buyrun efendim
çalışırken mütemadiyen içine sokulduğum durumdur.
ttnete rakip olarak açılacak internet sağlayıcı şirket adı olabilir.
cinnet
cinnet geçiren insan da çaresizdir aslında yapmak istemez ama yapar. muhalefet yoksunluğundan kaynaklanıyor bana göre. kadınlar erkeklerin her dediğini yerine getirmemeli ve bazen onlara hatalarını göstermeli.. naz yapmalı falan. yoksa erkek kontrolsüzlüğün sonucunda cinnet geçirebilir. aslında dizginler erkeğin elinde değil toplumun elindedir. erkek de sizin gibi hiçbir şeydir. onun her istediğini yapmayın. güçlü bir arkadaş grubunuz olsun ve bir gün boşanmak zorunda kaldığınızda kocanız size hiçbir şey yapamasın. problemleri onlar hiç yokmuş gibi davranarak çözemezsiniz.

cinnet filmini izlemeniz gerekir.

https://www.youtube.com/watch?v=5Cb3ik6zP2I
yapılan kötülükleri masumlaştırmanın, mazur görmenin, legalleştirmenin diğer adıdır. ne yapsın kendini mi öldürsün. evet gerekiyorsa öldürsün.
az kaldı, az.

geçen sene çalıştığım yerden paramı alamadım tam tamına 18 bin lira alacağım var mına soktuğumun mahkemesi 8 aydır sürüyor. daha sonuçlanmadı, dava kesinmiş ama. ama işte bitmiyor mk. bu adam 6 aylık parasını alamadı, nasıl yaşar diyen var mı? yok. geçen ay başka yerde başladım yine paramı alamadım mk. 2.000 lira da orada var.

ödenecek borçlarım duruyor, muhasebecinin parasını bile geçen ay toparlayıp verebildim mk. alamadığım paradan gelir vergisi istedi devlet. devletsin lan sen. zaten bir paket sigara alıyorum 4 lirası sana gidiyor. efkarımdan 2 bira içiyorum 6 lirası sana gidiyor. sikindirik bir arabam var, gezeyim diye gaz atıyorum deponun yarısı sende. birde neymiş? gss borcumu ödememişim diye kağıt geldi. ofisim varmış, fatura kesmesem bile azami vergi sınırı varmış devlete yıllık en az 300 liraya yakın para ödemem lazımmış. dur daha dur. bunlar yetmez aga. mühendisler odası aidat borcum nedeniyle mahkemelik olacağımızı mail atıyor sağolsun. ne yaptı lan mühendisler odası? 3-5 lümpen toplanıyor. 5 cümlesinden 4'ü mühalif 2'si mantıklı. Paramı alamadım avukatınız vardır diye gittim. avukat yokmuş. ne işe yarıyonuz mk yerinde? koskoca izmir'de 1 tane avukatınız yoksa kapatın gidin mk birde benden aidat istemeyin, ölü seviciler. kimse 'paran var mı? paranı alabildin mi?' diye sormuyor. hepsi paramın peşinde. yok mına koduğumun yerinde hepsi içeri de kaldı. olmayan para lan bu. yok mına koyuyum yok.

sözleşme ortada, banka dekontu ortada, yatmayan para belli 8 aydır mahkemede süren dosyamında taaa dünyasını sikeyim. paramı alamadığım için avukat bile bulundurmayıp aidat borcu muhabbeti yapan mühendisler odasınında taa dünyasını sikeyim. farkında olmadan genel sağlık sigortalı olduğum ve bana durduk yere borç çıkartan devletinde dünyasını sikeyim.

yok mu mk marsa gidecekler vardı. geri dönüşü yoktu. parasında falan değilim. bana huzur verin mına koyuyum. beni alın lan, beni. mars'taki kolonide olayım yoksa sikecem dünyanızı.
polis, asker gibi beylik silahı olan mesleklerde daha çok görülmektedir.

http://www.gazetevatan.co...i-4-e-cikti-925100-yasam/
Cinlerin resmi internet sitesi.

(bkz: facebook 2012)
Sessiz bir çığlık. Derinden derinden. Ne anlatasim var ne sorsunlar ama öyle bakmasınlar. Yargılamayın bilader. Her sonucun sebebi var. Kim ister? Hayat yokuş aşağı.hızımı alamadım demek ki. Zirveye gökten inmedim. Çıkardı sağolsun. Bırakmasını da bildi en tepeden. Tam oldu derken. Tam tamamiz derken. Tamamlanamayan yapboz parçaları misali. Renkleri ayırt edeyim derken midem bulanıyor. Aksi gibi cennet-cinnet kelime olarakta yakın. Her güzel şey biter demişti birisi.

Al başa. Sorgula. Zamanı durdur. Neresiydi orası? Kayboldum sanki. Arınmak gerek her kirli histen. Kaçmak lazım kovalıyorsa birileri, düşünmeden. Selam süper kahramanim. Orada nasıl uçuşlar. Uçurtma alacaktım. Sen yüzünde gülücükler saçarken seni izleyip o anı kaydedecektim kafamda. Sar başa sar başa tekrar izle. Cennet güzel anıları bir rüya gerçekliği ama farkındasizliginda yaşanan bir anılar silsilesi olabilirken cinnette ne hikmetse aynı anıların boğduğu kareler. Bugünü bilmesem, dünde kalsam? güzeldi herşey.

Hasetinden ölmüş aslan. Yaralı tabi ceylanı. Yemesin diye bakıyordu. Ben varım! Buradayim! Dokunsana. Sev beni. Sana muhtacim.

ilk fırsatta topuk tabi. Kolay olan kaçmak, zor olan yüzleşmek. Kişilik bölünmesi ve kendinle kavga etmek.

Paramparça tüm hevesler. Saçılmış etrafa. Kimindi? Hangisiydi? Sorsam o da beni çok severdi. Bırakma derdi. Bitmesin.

insan sevdiğine dokunamaz derdi birisi. Saçmaydı. insan sevdiğine dokunur ama kızamaz. Kızsa da anlasin diyedir. Çok anlayasi varmış gibi.

Gerçek aşk bitmez. Tüketemezsin. Durdukça kıymetlidir. Konuşmadikça özlenir. Uzaktanda seversin. Mutluysa mutlusun. Mutlu musun?

Adam dedi çek bir fırt. Kafandaki her sorundan arınmak için yaz çocuk. Eskidende üzerlerdi. Sensiz yapamam diyenler hep ilk fırsatta gidenlerdi. Biterler mi? Bitmez. Sev inadına. Hayat güzel. Kafam bozuk. Hayat güzel. Özledim hissetmeyi. Seni görünce bozulan tüm dengelerimi. Sevişeceğiz. rahatsiz olma diye alelacele degistirdigim yastık kılıfı gibi şimdilerde yanimdakiler. Tak çıkar. Güldür konuş. Dinle anlat. Kırma. Üzme. Sev. Zaman geçsin. ilaci buymuş. istemezdim böyle olsun. Başkalarının hayalindeki rolü oynadıkça kim olduğunu unutursun. Elde kadeh kalbin paramparça sonra kendini zor bulursun. Unutursun. Unuturum. Yalan. Unutulmaz. Hatirlarsin. Hatirlarim. Hatirladim. Neydi adın?

Saçma tabi. Ne mantıklı? Cinnetten sende payına düşeni aldın mı? Yalancısın. Yalancıyız. Sen bensin. Bende senim. Beğenmediğin kendinsin. Beğenmediğim kendimim. Tabi ki dengesiz. Yok bir dengimiz. Sen benden az biraz daha dengesiz. Varlığında yokluğunda bir. Cinnet oldu cennetim.

https://youtu.be/o3QGBG569aY
bir buhranın ölümüdür.
ruhta akseden dertlerin jübilesidir.
geçirilir, öyle bazen.
Kendini bütünüyle yitirme hali. Bilinç, cinnet esnasında neredeyse tamamen yitirilir. Kişi, ne yaptığını bilemez hale gelir. Cinayetlerin planlı yapılanları hariç, çoğu cinnete dayalı olarak işlenmektedir.
olası internet kafe ismi.
sakin kalmaya çalışılması gereken an'dır. Çok yüksek ihtimalle değmezdir.
Az once gecirdigim degisik bi durum ruh hali.

Sabahtan beri suskun sessizdim kimseyle tek kelime konusmadim. Sonra ablam bi seyler dedi ne hakkinda konusuyoduk hatirlamiyorum bile en son su bardagina su dolduruyodum ablamla annemle disari cikiyodu bi anda bagirip bardagi duvara firlattim sanirim sinirden titredigimi hatirliyorum.

Soyle soyleyeyim bi insan siz konustukca susuyosa ve normalde de sakin bi insansa o gun asiri sessizse sizde susup ustune gitmeyin. Ben o bardagi ablamin suratinada atabilirdim. Insan o an kontrolu kaybediyo. Agzimdan ne cikti ne zaman o bardagi atmaya karar verdim nereye firlattm yemin ederm hatirlamiyorum.
cinlerin takıldığı internet kafe.
En dip çılgınlık.
nadide bir şiir.

http://www.youtube.com/watch?v=NzJj_xvCxHE
mükemmel bir stephen king kitabı kitaptan sonra filmini de izliyeceğim.